myslenie kiskoidných užitočných id*otov v tejto debate:
Bašternák je podvodník lebo nemal nárok na vratky, ktoré žiadal od štátu. Na rozdiel od neho chudák Kiska iba doplatil na to, že vraj Daňový úrad má odlišný názor...
Nuž, pýtať si vratku DPH za náklady na vlastnú prezidentskú kampaň a potom tvrdiť, že ten hnusný Daňový úrad si dovolí mať na vec iný názor a preto chudáka Kisku vlastne trápi, lebo Fico, to chce riadne hrubú hrošiu kožu...


