Havran vari len ty nechceš posudzovať, kto je dobrý kresťan-katolík a kto nie :DDD
Havran vari len ty nechceš posudzovať, kto je dobrý kresťan-katolík a kto nie :DDD
vysvetli mi niekto, ako može byť Čaputová ultraliberálkou a zároveň dobrou kresťankou? Alebo je to od nej iba póza, podobná tomu, keď o svojej rodine tvrdil Kiska, že boli vždy veriacou rodinou a pritom jeho tatko vyhadzoval učiteľov z práce za to, že chodili do kostola
Na toto by sa mal zamerať troll ._., ktorý sa tu hrá na farára, ktorý určuje, kto sa dopúšťa hriechu a kto nie
mal by si sa toho držať, lebo tu klameš až sa ti od huby práši :DDD
jasné, a čo "múdre" mi ešte napíšeš? A čo tak tvoja nenávisť k ľuďom s odlišným názorom? To nie je hriech?
no nehovor, vážne? A ty si doslova svätec aj s tým svojím osočovaním arcibiskupa za to, že len vyjadril svoj názor, na ktorý má právo
ešte by sa k tomu arcibiskupovi mala vyjadriť hééérečka Fialová. Ona sa rada vyjadruje k veciam, ktorým vobec nerozumie
on je obrovský rozdiel medzi chápaním gayov, ich prijímaním takých, akí sú a medzi tým, čo sa deje v poslednej dobe, kedy sa títo ľudia stávajú akýmisi celebritami určitých kruhov a chránenými osobami
mňa nezaujíma, čo povedal Mikloško,ale čo povedal arcibiskup Orosch, ktorého práve osočuješ
akí sú tí naši liberálkovia útlocitní. Ak oni napádajú, urážajú, obviňujú zo všetkého možného iných, to je v poriadku. Ak však si niekto dovolí povedať verejne svoj názor na nich a ich jednanie, idú si na obranu brať aj Desatoro... :DDD
Ak Bezák verejne podporil Čaputovú a pritom ho médiá uvádzali nie, ako emeritného arcibiskupa, ale ako arcibiskupa, to bolo v poriadku, lebo vraj už nie je aktívny. Čo na tom, že arcibiskup je zástupcom cirkvi VŽDY!!!! nielen počas výkonu funkcie.
Ale ak arcibiskup Orosch vydá vyhlásenie, v ktorom vyzýva ľudí, aby nevolili tých kandidátov, ktorí nezastupujú idey cirkvi, pričom nikoho nemenoval, je to odporné, hnusné, je to proti Desatoro a neviem, čo ešte...
Kiska? Neboj, tento zástupca mafie už nikoho vymenovávať nebude
Odporúčame