nakoniec, aj pri svojom poslednom vystúpení ohľadne vyšetrovania KTAG nepoprel, že sa niečo stalo,ale plakal, že to škaredý Fico, sa jemu, skvelému anjelovi, mstí :DDD
nakoniec, aj pri svojom poslednom vystúpení ohľadne vyšetrovania KTAG nepoprel, že sa niečo stalo,ale plakal, že to škaredý Fico, sa jemu, skvelému anjelovi, mstí :DDD
veď sá si napísal, že až sa zmení vláda, tak bude aj rozsudok na Fica
zmeni sa vlada, bude aj rozsudok.... :))
zbino zbino
6203115 dnes
14:42 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
a vražda Valka? Nepromenádoval sa vtedy Lipšic, ako minister na mieste činu a nemal náhodou silné reči o tom,ako to vyšetria? A nakoniec robil obhájcu vrahom, ktorí ale odhalení až za vlády SMERu...
Keď spomínaš vraždu Kuciaka, čo myslíš, prečo sa Lipšic tak rozčuľoval, keď jednu časť vyšetrovania odobrali tomu tímu?
Žeby kvoli tomu, že tým zabránia úniku informácií?
Predstav si ten rozdiel. Za Lipšica vraždu Valka nevyšetrili ani za niekoľko rokov, dokonca mali problém nájsť aj vražednú zbraň.
Za vlády SMERu vyšetrovanie dotiahli do konca
Vraždu Kuciaka majú po roku zrejme takmervyšetrenú. Už iba došetrujú objednávateľov
Vidíš ten rozdiel???
takže, neviem kto tu papagájuje cudzie žvásty, ale skús mi vymenovať, koľko zahraničných návštev vykonal Kiska,ako prezident a koľkí cudzí prezidenti navštívili jeho?
Vieš na to odpovedať, lebo to, čo si napísla ohľadne summitov a zasadnutiach EÚ, je len taký,ako píšeš žvást
Totiž, práve jediné zahraničné cesty,ktoré Kiska vykonal,boli práve len na podobné podujatia, napríklad na zasadnutie OSN
Ja som sa ale pýtal na medzinárodné DVOJSTRANNÉ návštevy, ktoré Kiska absolvoval
Vieš o nejakých?
oprava: aby si sa toho zase nechytal,ako jedinej záchrany, tak opravujem: nie nadával, ale p*ndal :DDD
a čo tak rozsudok v prípade Francovho pozemku? Nestačí?
nože, daj kde som nadával na tých, ktorí ju chcú voliť???
Naopak, ty tu mne nadávaš napríklad do dislektikov. Evidentne stúpa tvoja nervozita a tak ideš nadávať
Prečo by som mal hanbiť za to, koho chcem voliť? To si zase nabral kde? Ty evidentne trpíš na vidiny.Mal by si s tým niečo robiť
+++++++++ :DDDDDDD
oni sú na mentálnej úrovni svojich vzorov, amerických voličov, ktorí sa rozhodujú hlavne podľa výzoru kandidátov :DDD
a prečo by som nemohol napísať svoj názor? Je to vari zakázané?
ten dislektik si asi ty. Prečítaj si prvé slovo v mojom príspevku a iste pochopíš, že som oslovil vás, obidvoch trollov, ktorí na mňa reagovali a ten tvoj kámoško spomínal nenávisť, tak čo myslíš, prečo som asi tak písal o nenávisti? Popremýšľaj
A strach? Prečo by som ho mal mať? A z koho? Janie som závisý,ako ty na trollovaní za peniaze. Ja som už dávno finančne za vodou,tak si, na rozdiel o teba možem dovoliť písať to,čo si skutočne myslím, a nie to, čo mi dajú v manuáli :DDDD
Strach máš možno ty, Kiska, Lipšic, Matovič,...
keby si vedel čítať, tak by si si prečítal minimálne 3 veci, v ktorých prezident može blokovať dianie v štáte a vytvárať tak nátlak na vládu
Odkiaľ si nabral,že prezident nemá reálnu šancu blokovať inštitúcie: A čo iné,ako blokovanie bolo Kiskovo odmietanie vymenovať sudcov ÚS v minulosti čím sa podieľal na jeho dnešnom stave?
A cieľ? Na ten sa opýtaj Kisku
Nakoniec, už aj médiá pracujú napríklad s možnosťou, že Čaputová,ako prezidentka dá Kiskovi v prípade odsúdenia milosť...
ale Gorila je určite o Ficovi a Smere, lebo takto to píšu na SMEtisku a Nočníku
nehovor, skutočne? Ešte že ťa mám. Kto iný by ma učil pravopisu,ako te,kto názov štátu píše s malým počiatočným písmenom?
Ja nikdy nikomu nehovorím, koho má voliť. Ja, na rozdiel od takých,ako ty, plne rešpektujem, že je to každého slobodná voľa
trolli, nenávisť je vlastná iba vám. Ja toho, kto má iné politické názory nepotrebujem nenávidieť. Práve naopak. Mne je tá Čaputová ukradnutá a vy s ňou
Neviem, či bude pre ňu úspech,ak dopadne ako Kiska, o ktorom ste tu kedysi takisto blúznili,ako o skvelom dobrom anjelovi a dnes je z neho len daňový a pozemkový podvodník a úžerník, pričom na väčšinu z týchto označení už má aj súdny rozsudok :DD
Ak takto dopadne aj Čaputová, potom ju už dopredu ľutujem
no vidíš a s tým Hasčákom chodili na pravidelné pokecy takmer všetci pravicovo-liberálni klauni. Poniektorí (Sulík) chodil aj podávať hlásenie Kočnerovi
Nože mi vysvetli, ako prebiehalo vyšetrovanie po prevalení tejto kauzy, kedy ministroval (pozor, nie miništroval) superadvokát Lipšic
Skús napríklad aj vysvetliť ako dopadlo v tých časoch vyšetrovanie vraždy Valka?
Zmení sa vláda a bude aj rozsudok...takže vláda bude ovplyvňovať vyšetrovanie? To myslíš vážne?
a túto múdrosť si kde v mojom príspevku vyčítal???
Si jedným z trollov, ktorí tak radi vidia to, čo im vyhovuje?
no vidíš, a ty ho poznáš :DDD
Čaputovú ešte pred mesiacom nepoznal skoro nik. A ktovie, či o 2-3 roky nedopadne podobne,ako Kiska...
človeče, naštuduj si príslušnú časť slovenskej Ústavy a netrolluj. Ešte raz ti opakujem, že právomoci slovenského prezidenta sú podobné, ako českého a Zeman jasne ukázal, ako može presadiť svoj politický názor
Ale jeden príklad za všetky. Prezident, ktorý dobre pozná svoje právomoci a vie s nimi narábať, dokáže blokovať vládu, ktorá mu nebude vyhovovať
Ďalej može blokovať zloženie Najvyššieho súdu, Ústavného súdu
To je málo?
trolko, a čím som to ja poprel? Máš problém s pochopením krátkeho textu?
Každopádne platí, že prezident vo veku trebárs 50 rokov, ktorý nemá žiadne skúsenosti s politikou, rozhodne nebude pre štát žiadnym prínosom.
Jasne sme to videli na prípade Kisku, ktorý bol zahraničím úplne ignorovaný
Goria bola o Ficovi a Smere? Nebola náhodou o vtedajšej pravicovej vláde? Čo myslíš?
A ostatné veci, o ktorých píšeš, máš dokazy, že je za tým všetkým Fico? Máš nejaký rozsudok súdu?
právomoci slovenského prezidenta sú takmer rovnaké s právomocami českého a pozri, ako ľahko dokázal presadiť Zeman svoj názor pri tvorbe českej politickej scény.
Tak má právomoci?
Odporúčame