len čítaj,čítaj a iste dospeješ ku pravde. ALe najprv povedz,či si už nabral odvahu,pupúšik
len čítaj,čítaj a iste dospeješ ku pravde. ALe najprv povedz,či si už nabral odvahu,pupúšik
no ale kto ti bráni dať trestné oznámenie,ak si si istý,že máš pravdu? Neváhaj a podaj
výsledkom tvojej "odvahy" je iba prázdne trollovanie na nete. Na nič iné nemáš odvahu,lebo tým skutočným skrachovancom si ty
nie,chyba je v tvojej odvahe. Si príliš veľký srab na to,aby si to trestné oznámenie podal
zase urážaš? Na iné ani nemáš gule. Len daj pozor na to,že ani klávesnica ťa nemusí ochrániť a raz ťa niekto bude volať ku zodpovednosti, pupúšik :DDD
spýtaj sa Reuters,prečo to "konšpiračné" médium vyhlásili za najdoveryhodnejšie internetové médium na Slovensku. Tvoj Nočník ani nepovažovali za potrebné zahrnúť do toho zoznamu. Prečo asi?
to nie platňa. To je realita. Je vidieť,že si príliš veľký srab na to,aby to trestné oznámenie podal. Nehanbíš sa?
Mimochodom,vy sa doma oslovujete, súdruh?
nie každý píše podľa manuálu,ako ty. Vyzerá to,že v manuáli ti nenapísai,že máš podať trestné oznámenie,lebo máš evidentne strach to urobiť
7-ročný trolltrotl, nazbieraj odvahu a už konešne daj to trestné oznámenie
ale no,ty 7-ročný troll. Nazbieraj odvahu a utekaj podať trestné oznámenie. Inak si iba za drístoša,aj keby si tu bol 100 rokov
ty tu papagájuješ už niekoľko dní. Tak prečo by som tu nemohol byť chvíľu aj ja? Už si dal to trestné oznámenie?
kupovanie kradnutých pozemkov určite je aspoň napomáhaním ku legalizácii trestnej činnosti
myslíš toho, čo predával v Kauflande a teraz sa hrá na odborníka na armádu?
Odporúčame