Na tom, čo píšeš v poslednej vete, ste sa zhodli so spolužiakom Jankom Cuperom? ;-7
Na tom, čo píšeš v poslednej vete, ste sa zhodli so spolužiakom Jankom Cuperom? ;-7
Skôr vystrája ako plesnivý dedek, ktorého už aj posledná pouličná šľapka odmieta "obslúžiť". ;-)
No tou poslednou vetou si si Pupušššška/Fúrik-a/Ringel-a/.... už načisto znepriatelil. :-DDD
Ako vidím tak blbosť už nie je výsadou len nejakých zaostalých osadníkov ale úspešne si razí cestu aj do vyšších "intelektuálnych" kruhov. ;-7
Čítal som kedysi zaujímavú knižočku o sicílskej mafii od maďarského autora Gábora (alebo Lászlóa?) Gellérta (vydané v Maďarsku asi v 70. rokoch a u nás v 80. rokoch, s veľmi krátkym názvom: Mafia), ktorý hneď v úvode svojej knihy upozorňuje čitateľa asi tomto zmysle (nepamätám si doslovné znenie): Kto si myslí, že mafia je nejaká (úžasne?) tajná organizácia, ten sa hlboko mýli. Mafia je spôsob života (celej?) spoločnosti.
No a ja s ním, žiaľbohu, musím stále viac a viac súhlasiť. :-(
No vy dvaja Máto(ho)vičovci ste sa tu našli. ;-P Na takých ako vy dvaja platí: Blbcom vadia hlavne iní blbci, len to nie, že (sami) sú blbí! :-DDD
Presne o tom to cele je! "Mlaďasi" sú nespokojní, že nemajú hneď po nástupe také platy, ako majú ich starší kolegovia, tak sa "zorganizujú" cez net a hurá ideme do štrajku! Vôbec im nevadí (resp. im nedochádza), že tieto ich "iniciatívy" nepodporujú 2 najväčší reprezentanti učiteľov-zamestnancov, ktorých každá jedna vláda musí (zo zákona i európskych pravidiel!) brať vážne a rokovať s nimi. Týmto "aktivistom" je úplne jedno, že nie sú oprávnení (podľa ich vystrájania a habkavého vyjadrovania sa, že nejde o politiku, zrejme ani kompetentní!) uzatvárať s vládou a zamestnávateľmi žiadne dohody týkajúce sa iných, ako len ich samotných. Neovládajú poriadne zákony ani taktiku "boja" a o férovosti nejakého vyjednávania, podľa toho ich ultimáta, nemožno v ich prípade ani len snívať. Čo si myslieť o ľuďoch, ktorí nechajú svojich zástupcov podpísať s vládou a zamestnávateľmi kolektívnu dohodu a keď už majú, podľa tejto dohody, svoje isté, tak začnú jačať, že chcú (a okamžite!) ešte viac?
"Smeráci" by to asi mali spraviť podľa vzoru "demokratov", t.j. tak ako to spravili "dzurindovci" nespokojným štátnym zamestnancom, ktorí v 2002. roku (za 1. Dzurindovej vlády) hrozili tiež štrajkom. "Demokrati", aby odvrátili hrozbu, že sa ani do parlamentu nedostanú, keby "ich zamestnanci" začali "spievať", tesne pred voľbami prijali (v expresne skrátenom "režime" a za plnej podpory vtedajšej opozície!) úplne nový zákon o štátnej službe plný táranín o politickej nezávislosti štátnych zamestnancov, služobných a platových postupoch, definitíve... a podobných "benefitov" a po voľbách, keď boli opäť "v teplúčku" pri "koryte", sa "svojim" zamestnancom odmenili za podporu tým, že ten zákon (ktorý ešte ani nestačil nadobudnúť účinnosť!) tak znovelizovali, že štátnym zamestnancom zostali iba otvorené huby a oči pre plač. A nepomohlo ani to, že odborárom, ktorí sa s tým obrátili na EK aj EP, dal každý z týchto "orgánov" za pravdu, že je to popretie "európskych hodnôt".
Čo sa tu rozdrapuješ ako na zjazde Gangu štyroch? ;-7 Čo ti tam niekto kožku zjedol? ;-P
Džony pridaj, lebo ako sa hovorí na Záhorí: Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie! ;-) Dúfam, že po voľbách nebudeš musieť s tým svojim novým fírerom spáchať sepuku. :-DDD
Mohol by si nám predviesť ako červík alebo skôr modrá pásomnica niečo prekračuje? ;-7
A vari si nepamätáš "vládu" I. Radičovej - plť na fernetový pohon? :-DDD
Korčagin! A čo keby si tu dal odkaz aj na "rakúske zdroje" a ako správny "JUDr." okomentoval "skorumpovanosť" tamojších orgánov činných v trestnom konaní, ktoré zastavili trestné stíhanie "oligarchu" Výboha? ;-P Alebo chystáš samostatný blog, v ktorom jeho, jeho "kamaráta" Fica i čitateľov tvojich blogov požiadaš o ospravedlnenie a odpustenie? :-DDD
NIEČIA snaha??? Tu máš jeden "exemplár" z tých, čo sa odušu snažia (podľa teba veľmi úspešne), aby ten "niekto" mal "svojich ľudí" v pravej (alebo ako tomu hovoria oni, aby "ulovili čím viac "dušičiek", v stredo-pravej) časti politického spektra. Takíto ako je tento autor - 65 ročný JUDr. "kovaný" Marx-Leninizmom a evidentne s "nadstavbou" na VUML (= Kusého a neskôr Pezlárova "univerzita" moderných "dušpastierov"), ktorý po "Zamotanej" (tak ako stovky jeho "konškolákov" z "nadstavby") okamžite konvertoval na "biznis", sa dnes živia ako "sezónni" (=vždy pred voľbami) honelníci "pracujúci", t.j. naháňajúci dušičky iniciatívne, aktívne a s kritickou náročnosťou do toho "správneho" politického košiara, pre každého kto im poriadne zaplatí. A je im jedno, či bača pre ktorého "honia" je modrý, hnedý, prúžkovaný, zelený, strakatý alebo sieťkovaný. Pozor si dávajú iba na to, aby sa "nezaplietli" s bačom ich "rodnej" farby! ;-7
No vidno, že v prípade výhry týchto "géniov" bude načim aj ministerstvo srandy vytvoriť! Zostáva len otázka kde by malo sídlo - či v Pezinku alebo na Prednej Hore. :-DDD
To nebude "Borisko" - ten by sa s "lúzou" nebavil. To bude skôr nejaká "óperka", čo dúfa, že aj ju si Boss v slabšej chvíľke "všimne". ;-7
Džony, na takých "propagandistov" ako ty sa hodí asi táto "hymna":
My jsme ti blázni, blázni z povolání
my jsme ta banda, banda kašparů.
Mordy a fóry, fóry k popukání,
všechno se vejde na káru.
U nás se mrtvej, mrtvej stokrát vzkřísí a
živej stokrát, stokrát dokoná a pak se
sejdem, sejdem v zákulisí až za vším spadne opona.
...som zvedavý, čo za Π-čoviny tu tento popíše, keď jeho "lídrovi" nabudúce "namerajú" Ludolfovo číslo. :-DDD
Odporúčame