Zo spisu vyplývalo, že napriek úpornej snahe nebol za spolupracovníka prijatý. Dôvody? Ako "hovoril" istý vojín Švejk: "...superarbitrován pro blbost". Ale asi sľúbil, že bezplatne bude donášať na kolegov, tak ho nechali na vysielači.
Zo spisu vyplývalo, že napriek úpornej snahe nebol za spolupracovníka prijatý. Dôvody? Ako "hovoril" istý vojín Švejk: "...superarbitrován pro blbost". Ale asi sľúbil, že bezplatne bude donášať na kolegov, tak ho nechali na vysielači.
Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka roztomilá!
Asi toľko k tejto tvojej chvále Sulíka (a nie ako píšeš ty: Súlika), Džony. ;-P
No za toto ťa tvoj prešovský honelník asi nepochváli. :-DDD
Džony, Werich niekedy v 70. rokoch povedal aj toto: "Kdyby tak blbost rozkvetla, to by byla teprv nádhera, pánové!". Musel už vtedy o tebe vedieť a zanechalo to v ňom akiste hlboký dojem. ;-P
Přijel k vám Cirkus Šmelina
Bude tu velká šou
Jsme jedna velká rodina
A už k vám klauni Luteráni jdou
Tu Káru bláznů táhnem dál
Pro nahulená jelítka
My jsme ti blázni z povolání
Našeho Ríši Sulíčka
Také otázky sú na tohto "mysliteľa" vysoké jak pre opicu klavír. Radšej ho netráp, lebo sa nám po voľbách už dočista zblázni a prestane písať. No a na čom sa tu potom my (podľa neho komunistickí pohrobkovia) budeme zabávať? :-DDD
Keby len prisahal, ale ešte aj (iniciatívne, aktívne, s kritickou náročnosťou) propagandistu roty robil. A v čase "služobného" voľna lampasáckemu drobizgu PIKO vláčiky zháňal. :-DDD
Aká duša? Balónik! :-DDD
Džony, Džony... Nemýliš si ty tak náhodou spasiteľa so spásateľom? Toľko písmeniek jak koza bobkov a nakoniec nám tu núkaš obyčajného politického "šmejda". To si toho veľa od tej "svojej" Helenky (čo si jej tu toť nedávno prezidetskú kampaň robil), o ochrane spotrebiteľa, nepochytil. ;-7
To koho myslíš tými normálnymi? :-O ...si snáď hovorca pacientov z Prednej Hory? ;-7
Na nový SaS-ácky manuál mu bolo ľúto míňať svoje judášske euráče, tak "varí" furt podľa toho starého. ;-)))
Ten mu dal odporúčanie na "štúdium" u Pezlára.
Ako môže tchor robiť medvediu službu? :-O
Hlupák sa nemení; čas ho míňa a skúsenosti sa mu vyhýbajú. (A. S. Puškin)
Hm... Teba robili v DDR? :-OOO
Džony nestavaj svoju blbosť ostatným takto okázalo na obdiv! To neznamená, že ju nutne musíš hanblivo skrývať alebo previnilo kamuflovať; ale trochu skromnosti, aj keď ide len o blbosť, nikdy nezaškodí. Ak sa totiž hovorí o múdrosti, vedomostiach, vzdelaní a pod. že sú kapitálom, zbraňou, či dokonca zdrojom moci, o blbosti to platí dvojnásobne! A ako vieme kapitál, zbrane a podobné veci sa starostlivo skrývajú, používajú s rozumom a len vtedy, keď je to nevyhnutné, alebo keď je treba a je to výhodné!!!
Džony... Darmo sa snažíš, na Andera z Košíc si nedorástol a nikdy nedorastieš. ;-P Na to treba TALENT od Boha, ktorého tu ty - kolaborant s každým kto je pri "koryte", zbytočne furt za nohavicu ťaháš! ;-P
No ako vidno, tak tento "náš" modro-zelený scarabeus sem zase dovalil svoju "aromatickú" guličku. Len si pekne toho Fica merkuj, lebo keď ten nebude "na výslní", tak ty skončíš už načisto v tej svojej marietálskej priekope. ;-P
Kurňa... Na Prednej Hore zas maľujú? .-OOO
Odporúčame