...sa nediv, keď tie "Nové lži sú krajšie - ligotavejšie, ako tie staré ošúchané pravdy! ;-)))
...sa nediv, keď tie "Nové lži sú krajšie - ligotavejšie, ako tie staré ošúchané pravdy! ;-)))
"Múdre" filozofovanie o blbosti je dnes najviac cenené. Chytráci mu tlieskajú zo škodoradosti a blbci z vďačnosti! ;-) Do ktorej skupinky ráčia pán milan975 patriť? :=DDDDDD
V čom je tento "ľudomilný" šmejd odchodnejší od toho "skúsenejšieho", keď tak isto, ako jeho súper, sľubuje rozdávať zase len z cudzieho, resp. z nášho spoločného? ;-)))
No napríklad tak, že pán "podnikateľ", ktorý sa aj s rodinou a svojimi zamestnancami prihlásil do II. piliera, "zabudne" poslať odvody do SP, pričom ale tá odvody zaňho i jeho perepúť do II. piliera poslať musí! ;-7 Takže štát, t.j. my všetci potom musíme "vykryť" aj túto stratu SP, zatiaľ čo pán "podnikateľ" a jeho "poistenci" si už rátajú, koľko majú na svojom účte "svojich" peniažkov. ;-P
To je škoda, lebo potom by sme nemuseli platiť druhé kolo! :=DDDDDDD
He, he,... Blbci celé džamahírije spojme se! My jsme mládež nová, mládež blbá Andrejova! Plány Ficizmu zhatí, jen náš filantrop boubelatý! Pod vedením naší demokratické pravice v této 5 letce splníme plán blbostí na 120 %! My déláme blbosti, blbci délají na nás! (Po)slušný občan volí jednotnou kandidátku pravicové filantropie! :=DDDDDDD
Po "nežnej" sa dal ako "správny" PéTéPák rehabilitovať a potom ho "vlastenci" ešte aj povýšili, aby mohol mať vyšší výsluhový dôchodok. ;-) No a teraz tu tklivo spomína na "staré dobré časy" pod nickom ferino. :=DDD
No daj pozor, aby aj tebe z tej presladenej Kiskovice hlava netrešťala, bumbajko. ;-P
Škoda, že ty sa vlastnými radami neriadiš, tragač. ;-7
Kurňa...aletoto... To ten Kiska rozdáva volebný guláš s akým "korením"?! :=OOO
Prestaň, prosím ťa, fušovať do remesla profesionálnym zabávačom, amatér. ;-P
Mohol by aj o 2. kole prezidentských volieb natočiť "veľkofilm". ;-) Názov: Súboj šmejdov! :=DDDDDDD
Onehdá som od jedného týpka počul, že učiteľka to nie je povolanie ale diagnóza. Kým som si neprečítal tvoje tunajšie komenty, som ho nechápal. ;-P
No a ty si musíš hneď 2 pajtášov volať na tlačovku, aby si dokázal presvedčiť ľudí, koho majú voliť? :=DDD Šak si na tej tlačovke vypadal vyplašený jak nádražný vrabec, alebo skôr ako Jakeš, keď zistil, že je "jako kůl v plotě". ;-P
A vy, drahá Čičolína Pavlovna, sa po zdekovaní sa súdruha Kaplana, chodíte teraz kam vykecávať? ;-P
Odporúčame