verit vo vlastne sily a vlastnu ludskost..
no tak tieto vety pre Rusko z ust EU maju hodnotu velkeho HO,,
potom ako EU totalne zlyhalo v otazke ako spolahlivy partner ci v ekonomickej alebo vojenskej doktrine,porusenim vsetkych dohodnutych zmluv a roztiahnutim NATO po hranice Ruska sme sa stali ich nepriatelom,treba si to uvedomit a je skoda ze o chode statu a neutralite nerozhodli ludia v referende to nam bolo pri dolezitych veciach vzdy uprete takze hovorit u nas o demokracii je scestne a od veci,
tu je skor pozdny neofeudalizmus,,


