333
nerozculuj sa lebo nas ubudne..
trolkovia to velmi dobre chapu ale nemozu napisat.maju svoj harmonogram a pc kontrolovane sefom takze sloha ich nepusti a idu Vianoce .nemali by na sviecky,,,,
333
nerozculuj sa lebo nas ubudne..
trolkovia to velmi dobre chapu ale nemozu napisat.maju svoj harmonogram a pc kontrolovane sefom takze sloha ich nepusti a idu Vianoce .nemali by na sviecky,,,,
chcel som ti volaco ohladne tych surovin Novorosii napisat ale ako vidim osvieteni ma predbehli tak skoda slov na teba shark,,,
iba amen s tebou a odpocuvaj v pokoji dalej,,,
vyvoj zraloka sa zastavil pred 250 milionmi rokov..
suhlasim plati to,,
inak by vedel ze rus svoj dlh davno posplacal a posledne zavezky mal esto voci postsoc.statom a nam to splatili cc pred 6 rokmi alebo 8 poslednu podlznost...
este sa toho napocuvame idem radsej inde lebo si budem musiet buchnut volaco na spanie co mi znizi tlak,,,
ciernu mozno ale bude v nej privela cervenej krvi,len aby nezasiahla ovela vacsi perimeter ako si politici naplanovali,,,,
chcu sa hrat na *Boha,:_???,,,mozno sa im to splni...len aby nelutovali potom...
shark
vytiahni si mapu a kukaj
maju toho velmi vela spolocneho,co tak hranicu o dlzke 4 dni cesty vlakom--??::::
a to sa este 4x popalili a doteraz nepozbierali vsetok popol z cinskych vojakov na hraniciach...
a budes sa divit kolko zlata pokupili,,,
nemusis zavidiet staci sa ucit,,
no nazdar co je..???... studensia voda tak si vplaval do zatoky---???:::
shark,,
ono to asi bude o tom ze akosi normalne staty nemaju rady fasistov,,aj ked si ich politici podavaju ruky,hlavne firmy nie su statne a sukromnik nie vzdy hladi na zisk lebo sa boji aby nevybehol z truhly jeho otec co bojoval proti nackom a nenakopal potomkov do zadku,,,
vooov
este vydrz budem hrat poker s amikom...co ked preda nazad,,,?:::???--
keby tam zaviala trikolora na Canadskej hranici asi by dakoho riadne,,,,
co povies,,,:::????::::
rejpal ryp do seba..
mal by si vediet ze Rusko v Cine v lete spustilo eko energie z obnovitelnych zdrojov mimo energeticku sustavu,cize monopoly dostavaju na prdel,,,
najvecsia solarna elektraren na svete v pusti zasobuje energiou 200 milionov domacnosti,,,
ked uvazim ze by to pomohlo aj u nas v EU ked nemame suroviny...
tak fakt niekto zaostava ale Cina s Rusmi to asi nebude,,,
boze moj dobry aky chudak,,,a hra sa s vystruhanou,,,
nase diskusie tu sleduju mesiace vsetci co nemaju ine na praci blokuju nam pravdu a nevyplakavame sa pred oltarom v spovednici,,,
boze boze ako hlboko je schopny politik klesnut..??:.::.
pepo neviem ale prerataj si to ak sa ti chce
v 89 boilo na Slovensku pracovne cinnych 3.45 miliona ludi,neratane deti a dochodcovia,,
takze si vyrataj z priemernej mzdy ktora bola cca 3670 korun,
cesi sa mali o 15% vzdy lepsie,ked vezmes cely stat tak musis este priratat aj 7,34 ,miliona cechov v praci s priemernou mzdou 3980 korun,,.
celkom fajn by bolo mat ten isty prijem teraz v eurach co povies,,::?????:::...
ved preto na to seat poukazal ze k tomu prispieva aj vysoka uroven skolstva u nas a to enormne mnozstvo vysokoskolakov,ktori su sprostejsi ako hnojari bez maturi za sociku,
darmo,sprosty narod a lahsie ovlada a ma svatu pravdu v tomto,,.
podme zalozit volajaku sprostu stranu a zacnime slubovat aj my......
trolko
opytaj sa seata ten ti hned vyrata ten super dochodok..
bez riadneho dochodku od statu to tam vychadza pri tych super platoch na 16 az 20 euro mesacne,,
tu nejde ani tak o problem kratkeho spotrenia lebo ako viem sporia si niektori uz takmer 20 rokov,tu je iba jeden problem hov---- mzdy u nas preto je to ak.keby tu slovac mala platy a nie podpory v robote aj dochodky by boli o inom.
nevraviac o rozkradackach vo fondoch na ktore nikto nepride lebo....
informatik a seat
velmi trefne a pravdivo napisane,EU uz vycerpava lacnu pracovnu silu,a svoj hnoj nema kde vyvazat tak potrebovali sprostych Ukrajincov aby sa este par mesiacov udrzali nad vodou kym to praskne v celej Europa a USA,priratajte si tie statisice emograntov co sa sem hrnie a najdite si Enochovu rec z 70 tych rokov ked na to upozornoval,
--rieky krvi a domaci budu cudzinci vo vlastnej krajine -
za tieto slova ho vyrazili ako rasistu z parlamentu.a teraz sa ucia jeho prejav naspamet so slovami Enoch mal pravdu,,,,
tolko rokov budeme kazdy rok dobiehat pokym si tam budeme takych somarov volit,,,
peterios
- svata prostota - ak to nepripomenies tak uplne som na to zabudol..veruze mas svatu pravdu,,,..
a my somari sme si nechali vsetko demokraticky rozkradnut,,,
teraz by som uz taku chybu s klucikmi neurobil,vzal by som si mosadzne,ale nie kluciky,,
pravda2012
- vies co ma vie nasr.. ked napisu ze vsetko sme mali zadara..
akosi by mali napisat ze aj my sme si museli brat uvery na vsetko ale na rozdiel od slavnej demokracie nam nase uspory a platy ti zli komunisti v bankach a statnom ucte nerozkradli ale spravodlivo rozdelili a to sa boja napisat...
mladym by sa rozsvietila kontrolka a bolo by zle,
timo
ano mas pravdu - ale - prave preto aby sa mladi mali lepsie a neboli hladove doliny su tu od toho kto - ludia - nie politici,
my sme sa nebali vyjst do ulic,preco sa boja dnes mladi vyjst--???...
bud im tak dobre alebo su zvyknuti ze ich obskakuju rodicia,,
viete dobre ze my starsi sa v pohode pridame..mne je to uz lajtrfuk,,mam odrobenych 30 rokov a uz by som makat nemusel,popri dochodku vsak robim dalej sukromne,a vidim v akej zobrote vela ludi zije,,,
ale zasa opakujem - od toho su ludia a narod aby to zmenili,nikto iny to za nich neurobi,,ziadny politik,,
divim sa Pravde ze ich este bavi pisat taketo znoskobludy od mliekarov z Postovej Banky,analyticki odbornici silno pripominajucich nasich sharkovcov,
okrem spotrebneho kosa akosi mladi nevedia ze nase zdravotnictvo a starostlivost o starych ludi do roku 89 bolo medzi prvymi 3 statmi svetam.k nam sa chodili pozerat ako funguje zdravotnictvo a starostlivost,,
nevravciac o skolstve a starostlivosti o deti cez prazdniny v taboroch,
ziadne umele cisla nenahradia skutocne hodnoty ktore tu boli
dufam ze aspon ti mladsi dochodcovia sa po januari preberu ked dostanu tie Kanikove dochodky a vycestuju zadarmo do Blavy vykopat tam par zadkov rovno do Dunaja,
hlavne ze shark a spol ma vysmiali v lete ked som napisal ze Cina a India veselo nahradia EU trhy aj v Rusku,a kazdy sa vytentuje na to ze to nie je origo ked je to 4x lacnejsie,este k nam ked zacnu vozit kopie EU znaciek za tisicku tak bazaristi si mozu ist hladat stromy kde sa zakvacia,,,,
este ta doplnim ze na Slovensku prestala platit etika a zakony po roku 89
takze nech pani zacnu od seba hovorit o moralke a stave spolocnosti
ludia nezavidia nikomu nic,ludia len chcu spravodlivy plat za tu istu robotu ako inde v Europe,nic viac.
ludia budu zatlaceni do kuta a potom to tu pukne ako prehnite jablko,,
politik je skodna kazdemu narodu a my tych skodnych mame pozehnane,
Odporúčame