Video ukazuje, že policajt v Clevelande zastrelil chlapca hneď po príjazde
Novocan
Preložím ti to do slovenčiny
Ako detská sme sa bežne hrávali so zbranami,jasne že neboli také ako dnes,robili sme si kuše aj luky a ostré hroty s klincami,nepoznám z okolia chalana ktorý by nebol prepichnutý klincami alebo mal celé kosti,,stvárali sme kadečo,ale ani si nechcem predtraviť ked sme behali aj po parku žeby prišlo VB a postrieľali nás o tom je to,,,
Policajt má vestu má výcvik,maju elektrické paralyzéry,,
Ale nie v demokracii treba znižovať počet živých duší na príkaz zhora,,
Ved nedávno sme mali ukážku lámania chrbtice aj u nás takýmto agilným volom,,,,
Dufam že dotyčný zasa zavolá adminovi aby ma stopol ako vtedy,,,