najsmutnejsie na tom vsetkom je ze kazda vlada si otiera hubu o dochodcov a vykresluju ich ako pritaz spolocnosti,,
kazdy takyto blb by mal dostat cez hubu
pretoze ti dochodcovia tu cele roky tvorili hodnoty a na dochodku si uzivaju akurat chudobu,
najsmutnejsie na tom vsetkom je ze kazda vlada si otiera hubu o dochodcov a vykresluju ich ako pritaz spolocnosti,,
kazdy takyto blb by mal dostat cez hubu
pretoze ti dochodcovia tu cele roky tvorili hodnoty a na dochodku si uzivaju akurat chudobu,
peter8562
ano mas pravdu aj u nas su vo vladnych stranach potomkoviaa pohrobkovia nacizmu.preto nehlasovali,
cyro
vdaka za upresnenie,pocul som to len pomimo ked som cital ine,
poodkladajte si to bokom na pametovky,mam tam takmer vsetko.nikdy neviete aka publikacia z toho este moze byt a na co vsetko dobre,
mozno aj na dalsi Norrimberg
williamko
ty si si na pieskovisku porovnaval pindura
ked som uz ja robil na tvoj dochodok,
ak to dokazes pochopit
tak preto uslo zo Slovenska pol miliona ludi ze je tu tak fajn..??:..
eroosvelt
klud,mne tiez vyhadzuje blboviny a eror 404
odkedy zacali lietat rusicky zo Sliaca teraz vecer,hlavne ked som to pisal v lete ze mi rusia net tak som bol za vola,,nevadi ze rusia celu civilnu komunikaciu ,hlavne ze sme v NATO..
da,zdravstvuj,ja byl v rossijskom UFO
i ty v F16..-??:::
nu plocho ty znal almaz..
dokaze branit svojich krajanov - citujem.
preklad pre usatupelov
krajania su aj bratia Slovania a my to dobre vieme aj rusi to vedia
a vy si cvirikajte za morom
pichliac ty tupelo
dle om ti to napisal,pis to co je pracda a nauc sa po rusky,ponimajes..???.
v Cecne zacali vystrajat teroristi podporovani z ISIL ktori tam chcu kalifat,vyuzili cas kedy bol Kadyrov v Moskve na prejave,
ako sa to dozvedel nabehli chlapci z FSB a zacali to tam upratovat,,
tebe sa paci sused co drzi noz pri tvojej hlave,,???..
ani rusom ani Kadyrovi nie.ako vidno treba znovu ukazat silu ked to po dobrom nejde,
ver ze do toho nikto z NATO zasahovat nebude.hlavne po vcerajsom prelete ruskej masiny ked museli prebalovat norskeho pilota F16
pichliac mas dobre info,pokial bol Kadyrov v Moskve na slavnostnom prejave tak mu tam zacali robit neplechu teroristi ktori chcu vytvorit kalifat ak vies co to je,takze tam nabehli chlapci v overaloch od FSB a zacali upratovat,myslim ze ked sa Kadyrov vrati este im posle zopar divizii na pomoc s tym upratovanim.
ale ty by si bol asi stastny byvat vedla suseda co spi s macetou vedla tvojej hlavy,
ale tento je dobry shark,nieco ako Monthy Python,
aspon sa clovek odreaguje na jeho skvostoch
sos
bodaj by neboli pripraveni na dialog ked rozdrb,,,, co sa dalo a teraz nevedia ako to polepit nazad
hlavne ked uz ukrajinci zo Slovenska vykupili vsetky generatory na benzin lebo plyn je pase a kurit treba,tak si budu cucat z ropovednej rury pre zmenu,,
akosi sa nam dolarik zasekol v pol ceste a teraz ani na voz ani z voza,,
hlavne ze v usa kvitne jedna demokracia za druhou na co ludia kapu ako muchy ked ich fizli strielaju
takze este zostava otazka kedy to vypukne vsade naplno,,,??::
dzuga
stary otec vzdy vravel - este nikto nebol taky velky aby neodvisol a nezmestil sa do truhly,,
tusim cez SNP to bolo jeho kredo ked vyhadzoval mosty aj s nackami do luftu,
este raz nezachytil som to ze kde
ci na Kriznej alebo pri Slovnafte,,,---DDD
vdaka,,takze ti rychlomeniaci sa boli pred nim ok..
do siete ano ale niekde na uzavretom odeleni kde nebude moct skodit ludom ..
Putin sa veru nezmeni,toho si nekupi za deci vodky ako Jelcina..
..a este vraj susedia sa hrozia krokom Ruska,,,
skor sa my tu hrozime krokom USa a tupcom z EU ako Ruska,
5 stovak v polke mesiaca stale a 25 stovak na vyplatu tiez stale a s istotou,,skus hadat kto,,??:.
po rokoch to uz bolo viac,,
ale ty si to nepametas..ty mas tie zelene s jednym okom na vrchu v rohu..
dzuga vydrz strpenie
ked tam budeme stromy vam stacit nebudu a nielen u nas
sedlak sedlak--
chlapci,deticky,,sedlak bol vzdy solou slovenskej zeme,,bez sedlaka by ta zberba darmozracskych byrokratov davno vykapala v mestach na svoju modru krv a geneticke deformacie,
ucit sa,,,ucit sa...ucit sa,,,
Odporúčame