Seat
Platia moje slová,musela kaliť a to poriadne,nikto ma nepresvedčí že mala menej sko 150 na tacháči,havárok som videl za života plno,aj vlak by mal čo robiť aby takto vyšperkoval Volvo,
Seat
Platia moje slová,musela kaliť a to poriadne,nikto ma nepresvedčí že mala menej sko 150 na tacháči,havárok som videl za života plno,aj vlak by mal čo robiť aby takto vyšperkoval Volvo,
Myself
Plný suhlas za tie mestá,,
Akurát mám totálku ked som zastal pred prechodom pre chodcov a išli kočíky,tak ma zvalcovalo SUV,čo viac dodať k takýmto idiotským vidičom,za.5 rokov som odpísal 4 autá už ma ani nebaví jazdiť,asi papiere sa u nás kupuju nie vyučuju,,a to som za 30 rokov nemal nehody a posledných 7 rokov sa to len tak hrnie do mna,
Pendy
Síce napísané dosť natvrdo,ale pravdivo,je to tak,sám mám jedno hyperaktívne a veru je čo robiť okolo jedného,
Tiež všetky nie aj ked žijem s prírodou,od toho su iní odbornici,,
Ani v lete som jeden nový druh nepoznal čo mi tu stál nad hlavou,,akurát že bol kovový,,,,((=(((,
novocan
tiez mam par rokov odtocenych asi tak 47 a vadi mi jedna vec co som pisal - bordel v mestach,a potom sa to hrnie von a kazdi idiot sa ponahla a tlaci ta .ty chces dodrziavat rychlost a mas co robit aby ta druhi neodstrelili z cesty,keby fizli davali pravidelne pokuty hlavne v mestach potom by mozno vodicom doslo o com to je,inak najviac nehod sa stane prave v mestach,zasa na druhej strane su najmenej tragicke,
cez den robit frajera a mat este decka v opatere to je silna kava,
mal som dost nezavinenych nehod a vsetky v noci ked mi podbehla zver,ale pri dodrzani rychlosti a priputani pasmi sa toto stat nemoze,auto sice rozmlatis ale od toho su deformacne zony ze ta ochrania ked ides predpisanou rychlostou,
cratos38
opravim Ta nebolo to znacenie obce ale okresu,takze nemusela zrychlovat,lenze ty si tiez kadeco robil okolo aut a vies ze Volvo bolo vzdy tankom na kolesach,takze po zhliadnuti toho co z neho zostalo to musela byt riadna rana,,
par krat som trafil kadeco aj diviaka,srnku.jelena,par stromov ked som sa vyhol ozranovi aj zabudnute auto v lavom pruhu na dialnici bez oznacenia,tak si dovolim napisat ze menej ako 150 istotne nesla,,hlavne ked ide o Volvo,
restyx
som zvedavy dokedy ti tu prispevok vydrzi,,
mne miznu ako slubotechna politikov ked napoisem pravdu,,,to slovo hanba si pouzil este veelmi mierne,,,na ten bordel co tu panuje,
dik kludne nahod tam moje nickove meno a daj zavinac
mne ani tak nejde o cenu,chcel som vediet ci amorfne pracuju lepsie ked je tak ako teraz uplne zatiahnute,vietor nikde,Slnko nikde,
neco vymysliet ine,kebyze mam termalny pramen,tak len osadim tepelne cerpadlo a mam vyhrane s castou energie,
to natacanie asi viem podobny princip je aj na astronomickych dalekohladoch,cez pc riadene programom.motor podobny ako na satelit atd,len z vyssim vykonom,
teraz som natrafi na chlapika z Presova co zacal davat dokpy foliove panely na inej baze ako fotovoltaika,zachytavaju zvezky fotonov vzdy aj v noci,je to iny princip panelu,dokaze to urobit 2kw denne aj ked ja uplne bez Slnka,uklada sa to do trakcie,zaruka 5 rokov,
tatko
asi ano musim kuknut v ekonomike,ako som zachytil tak minimalne o cca 5 ecok odvody hore z minimalnej..
ono problemom Slovensku su prave politici a je jedno ci lavica,pravica,strednica,zadnica,,
vsetko jedna chamrad bez rozdielu.
za 25 rokov sme tu nemali ani jedneho statnika,,
teda jedneho sme mali ktory by sa bol postavil za narod aj vlast tial ale ten isiel velmi rychlo do neba ,,
a ako sa tam dostal zo zadneho sedadla len tusime,,
vzdy lepsi pravdovravny sedlak
ako tarajuci politici a vzdy ti isti,,
do 22.00 nech je 130 a potom volno hotovo..teraz vazne,neviem ani si nepametam okrem zapchy ked je ze by niekto v hocijakom vacsom meste u nas drzal 50,ani teoreticky.ked idete v kolone musite drzat krok inak vas budu obiehat zo vsetkych stran a vytrubovat,
toto je zakladny problem Slovenska ze radary su tam kde je istota ze odstavia jedinca co to tam nepozna,keby to robili naozaj a vazne tak rano musi stat cele Trnavske myto na boku cely den kym vyberu vsetky pokuty,o tunely ani nehovoriac,,
toto mi vadi dvojaky pristup a meter,koho o polnoci kde na dialnici ohrozim.???:..kym nebolo tolko radarov bezne som jazdil v noci cez 200 ,preto som nebezpecny zlocinec ze ohrozujem zaspatych z radarom...???...
zasa referendum a v zime,uz vidim tu ucast 15-20%,,
podla mna ja taketo referendum blbost na entu ak nezohladnuje vsetky otazky ziadane obcanmi,akonahle to niekto oseka a to je jedno kto uz to nie je referendum o to o com malo byt,osobne si myslim ze ani sud ani prezident nemaju pravo menit to co si ziadali obcania povodne,,
samozrejme ze som za rodinu ale treba nechat sa vyjadrit vsetkych,takto odradili minimalne 50% ludi uz na zaciatku,
aj ta sexualna vychova,to mi pripomina otvaranie odbornych skol prax atd,
vsetko to bolo v skolach za sociku uplne normalne ucilo sa to a nikoho ani nenapadlo strkat do toho rypak,v demokracii sa vsetko vymazalo a zrazu po 25 rokoch prichadza niekto s napadom co tu uz davno fungoval,,
chora spolocnost,chory system,chori ludia,,
inak niekomu nedochadza pri policajnom vycviku ze nie vsetci ludia su rovnaki..:::?????:..
vezmite si zaujate decko hrou,alebo poruchy sluchu zraku a decka sa hraju s inymi,
to akoze sa ideme delit podla Adolfovho systemu selektovania a zostanu len extra jedinci a ti ostatni do.......
pozeral so video druhe z priemyselnej kamery ale nech sa nikto neurazi a pusti si ho aj zo stopkami,ratajte,.
chalan v altanku 4 sekundy,auto s polismi prijazd 2 sekundy,otvorenie dveri 1 sekunda bum 1 sekunda chalan trvdy na zemi,,
polisi auto strela - 4 sekundy.aj s prijazdom.,,
skor by som uveril keby sa vytvorila parabola pokryta dvd a podobvne ako motor na satelit natacala celu parabolu a sustredovala svetlo od rana do vecera na fotovoltaicke panely,tomu uverim lebo to zvysuje svetelny tok,
otazka druha by bola za aky cas to vyrdzi volne pod vodou a mrazom a koroziou,
sam som uvazoval sustredit pomocou vyradenych satelitnych parabol viac svetla na panely ale uz aj tak ma maju dost za cudaka a nechcem este aby ma na ulici zbalila zachranka na uzavrete oddelenie,
skoda ze uz neziju stari chlapi v Hurbanove co postriebrovali zrkadla dalekohladov,postriebrit parabolu a tak odrazat by skor malo zelatelnejsi prinos,
je to len moja uvaha,ze by to tak islo tam kde je menej svitu,
ved uvidime co z toho bude,
inac rad by som poprosil by som Vas ak mate niekde zachytene infoi,neviem ci to bola kacica alebo pravda,vraj nejaky nemec vymyslel system uzavretej gule a lapa to svetlo aj v noci odrazene,budem rad ak sa k tomu niekto dopracuje na akom principe to funguje,vraj to vystavoval vo Frankfurte,,
ak niekto fici na amorfnych paneloch budem rad ak sa ozve a napise mi ako mu to pracuje teraz pod totalnymi mrakmi,lebo monolrystal ledva dava 10% vykonu,dakujem
citajuci
mam este miesto na garazi len zivotne mi musi povolit vyrub 3 stromov co mi clonia vyhlad,tam by som uvazoval o amorfnych hlavne koli svieteniu,tv,sat,pc, a to co je najnutnejsie,lebo monokrystal ani polykrystal pod takouto oblohou ked je mrak 2 tyzdne nestiha nic.
mam take male skusobne panely z labaku tak na skusku tu srandu vyskusam s dvd ze co to bude za volovina ked zasvieti Slnko,ak mi to ukaze o 2 ampere viac ako druhy panel povodny,tak dam vediet,
uvidime co dobehne z Ciny za panely po tomto,,
asi blbost,,to mam ako vsetky teraz rozobrat a zacat vyklepkavat dlatkom bodko cierky aby lepsie tahali..???::
precital som si Vase diskusie ale skor tu ide o iny princip nie nalepenie dvd na solar,pravdepodobne sa budu robit fotovoltaicke folie pod sklom podobne ako dvd nebudu hladke ale vrubkovane,bodky ciarky,tym padom by to aj mohlo fungovat lebo pri tej istej ploche panelu sa zvysi jeho plocha vo vnutri tym ze nebude rovny a hladky ako doteraz,to by mohlo z 300 wattoveho teoreticky mohlo urobit tych 400 wattov,
uvidime ak to zacnu vyrabat,
nebolo by to zle aplikovat na amorfne panely pri tejto inverzii vazne o nich uvazujem lebo 5kv co mam nestiha okrem zakladu nic pod tymito mrakmi,
to je fakt,fajcenie je strasna pliaga..nikomu z rodiny to neviem vyhovorit,stale vravim aj krstnemu - keby si nefajcil dozijes sa o 15 rokov viac,,
smutne na mna pozrie a vravi,,a co by som uz mal z toho zivota--???...
ma 89 rokov,,.jedine v rodine nefajcil stary otec a ten posiel v 40 pod zem..
tak si vyberte teraz z tych rovnic co je lepsie...
a ta dodana tam zostane aby dalej sluzila na vrazdenie civilistov,krasne fakt,,dik demokracia,
Odporúčame