Osud Ukrajiny má v rukách počasie
Objasnite mi niekto načo je tu tento článok,lebo ja neviem načo je,
Na tieto veci sa upozornovalo už na jar ked začal bordel na Ukrajine že k tomuto dojde,
Či si EU myslela že Rusko je matriošková dojno krava a oslik potras sa...?...
A len tak z bratskej lásky bude dalej dávať suroviny za Vatikánsku menu,,,?,,,
Žiadny politický boj tu nie je a keby Filcko mal chrbtovu kost tak sa nekruti ako paragraf v zákonoch ale pomenuje pravdu rovno pred kamerami,
Madari a Orbán sa s tým n,,,e,,s,,,r,,,a,,l,,,i,, a zastavili spiatočný odber ,,ide im o vlastných ludí nie o chcenie EU,
Vraj podla toho aká bude zima tak sa uvidi = krásna odpoved odborníkov a takíto tupci su všade od štatistiky po ekonomické výpočty a tak to aj vyzerá,