Wilam - pokus sa to objasnit akosi mi to nedochadza,,
domaci podnikatelia zacinali doslova z HOV, ti poctivi a zadlzili sa po usi na roky dopredu,dali robotu ludom v dedine kde su,a stat namiesto pomoci im hadze stromy pod nohy a hodi do jedneho vreca s parazitmi.
darovali sme doslova elektrarne kde sa nic nebudovalo dalej za cele roky,
firmy co k nam prisli si vyboxovali nic neplatenie a podporu statu a ked to padne ujdu,,
chyba mi tam rovnica normalneho podnikania,ved v Cine by sa nam rehotali ludia keby toto vedeli,tam je vybudovany obchod trh vyroba nie spekulativne ako tu,
danove prazdniny bud dam vsetkym alebo nikomu to nie je rovna pozicia zvyhodnit niekoho.
do coho investuju tie firmy,vsetko zbalia a vezmu zo sebou,nechaju tu prazdnu halu.
Slovensko doplaca na to naco sa upozornovalo - nic nevyrabame NIC,,len skladame a montujeme,,
Cesta bola preferovat domacich zivnostnkov pretoze to by bola stredna vrstva ale takto to kazdy zbali a vytentuje sa na to ak to pojde dalej,


