S rodičmi zostáva už každý druhý mladý. Čo je na príčine?
uzivatel v niecom mas pravdu ale ja ti to poviem ako starsi inak,,
vdaka demoikracii a extremom to tak u nas vyzera,,vela ludi chce ale,,,a tu je to ale..
je znehodnoteny trh,,priklad - chces robit mas pracu chces sa odstahovat,,
na vychode mas dvojposchodovy barak a 10 hektarov lesa plus pole,,
a....ale ty ho nemas sancu predat za trhovu ani trhovo tretinovu cenu lebo ti ho tam nikto nekupi a ty chces ist dalej tak ako...
ked v BA predas 1 izbak 10x drahsie ako na vychode tu istu nehnutelnost,,,
v BA stoji garaz tolko co byt na vychode
no a teraz povedz co je nerovna a rovna pozicia a totalne dehonestujuce podmienky,,
nemozes rovnat 75 rok a dnes vtedy mali tvoji rodicia to co dnes nikto nema
socialne istoty prace a platu a nevyhodenia z bytu a neprepustenia z roboty....
istoty...