specialitou toho tvojho zapadneho sveta je zasa nechat pokapat humanitne ludi od hladu na socialnych davkach a par milionov na stravnych listkoch namiesto poriadnej place za pracu,,,
urob si v tom jasno ktora strana narobila viac zla,,
specialitou toho tvojho zapadneho sveta je zasa nechat pokapat humanitne ludi od hladu na socialnych davkach a par milionov na stravnych listkoch namiesto poriadnej place za pracu,,,
urob si v tom jasno ktora strana narobila viac zla,,
jasne my rusov odpojime od penazi SWIFT,,,ejej to zasa bude,,,
no potom sa nediv ak nas oni odpoja od zivotne dolezitejsich komodit ako su peniaze,,,
to im ukazeme ako vieme zit bez ropy,plynu,zeleznej a utanovej rudy,,elektriny,,vody,,,ej ci nam bude fajn..
aha a u nas mame len bohatych slovakov,,,prepac zabudol som,,,hej mas pravdu,,,tak sa mame fajn aj teraz rozmyslam kam tento vikend ci Kongo alebo Karibik nebodaj Havaj,,alebo Australia...
strojar v Donecku mal pred bordelom nastupny1800 eur a 3x mensie ceny ako tu,,v Rusku este viac o 600 eur,,ked rovnas ceny musis aj vydavky,,preto vychod nechcel eu a kyjev oni vedia a chcu robit,rus im dal odbyt,,eu im da,,,,,,po tych znicenych fabrikach velke,,,,,
hore som ti to objasnil,pis tomu co rozumies sem jazdia kazdy tyzden takze trocha viem o realite viac ako ty,
no este toto pripominaj,,,ma chces dobre nasr,,,a,,,t co,,,
ked uz bol benzin za 4 koruny tak sa nadavalo ze sa nebude jazdit...
no dnes ked o poviem niekde tak mladi na mna pozeraju akoby ma pustili z Kremnice,,,
bozinku za stovku si natankoval obehol cele Ceskoslovensko a este ti zostal za 20 v nadrzi...
fuj ale je nam fajn,,,
sankcie sa rusov dotknu to si nenavravajme lenze co sa stane,,potom,,oni budu posilnovat domacu vyrobu,koperovat s celou Aziou a juznou Amerikou,plus sever Afriky,,postupne prejdu na platby zkryte zlatom,a co je hlavne maju svoje nerastne zdroje vlastne co my nemame,,,
a teraz co my hrdinovia,,tuto zimu mozno ustojime...mozno...
na jar ak budu sankcie to zacne,narasty cuien pretoze EUROPA bez Ruska nema surovinove zdroje pre pol miliardy ludi,,takze budeme kupovat a nech budeme kupovat od kohokolvek nikto nam neda nizsie ceny ako rusi,,pretoze zasa ti niekto budu kupovat od rusov a to iste predaju nam so svojim rabatom,,
a to sme si naivne na zaciatku roka myslli ze je po krize,,
bludy o pracovnych miestach prezentovane vladou su oje,,b,,,y,,,, chcem vidiet realne cisla nie tie predvolebne,,,co maju sediet pekne na papieri
argumentujes vlastnou skusenostou ci..
je smiesne prirovnavat dochodcu v Moskve a Bratislave..uz koli zivotnym nakladom..ale porozpravaj sa s ludmi,,a prides na to cato ze si tam ziju kludnejsie ako tu,tiez maju svoje problemy ale ked rus v priemere zarobi 750 eur a ma 3x mensie vydavky na energie tak je to rozdiel.
ano v Moskve ma dochodca problem..som zvedavy kolko dochodcov nema problem nielen v Bratislave ale na celom Slovensku.
pretoze pro ich 380 eu priemernych dochodkoch su na tom 2.5 x lapsie ako nasi s cenami..
kym nezacal bordel na UA tak tam ludia robili na Donecku pre ruske firmy a mali v cistom zaklade 1800 eur,,v strojarstve ...
teraz pozeraju na znicene tovarne,,,
komu asi podakuju...
rusi im dali robotu a odbyt co im da ta unia,,,
jazdia sem predavat co im zostalo a ked vidia ceny tu tak nechapu ako tu mozme zit...preto vychod nechce EU,,im sa robit chce len lenivy halican si mysli ze ho budeme zivit my...
no no pomaly s cecencami,,nalinkuj si videa ak ich nezmazali tie orginal v rustine a pocuvaj,nevravia prisli sme z Cecenska ale prisli sme branit nasu zem a to je velky rozdiel,,to mozes tiez kozakov napadnut ze prisli z Krymu,,lebo tam tiez ziju,,
a keby aj spoza hranic tak co,,na Kyjevskej strane ano a na druhej nie,,,
dvojaky meter..
ked fer tak fer..
no podla dnesnycg zaberov co som videl ak nebude vychod uznany tak to tam sami neustoja
zabery z vycviku UA vojakov zalohy.a nove zbrane,a to uz nebola garda ako doteraz ale skutocni vojaci co doteraz sedeli v kasarnach pri Odesse,,
fandim Novorusku,ale tento cas ukrajina vyuzila na vycvik starych zaloh a tie ked udru to uz bude ina kava ako garda,,
to uz pojde o velmi vela,,doteraz to boli masakry a co nastane teraz bude horsie,,
nech zapad neklame ze nedodali zbrane,na cviceni mali nove laserom navadzane strely a ako to povedal velitel ua extravybusnymi hlavicami,,
ten cvicny barak po zasahu padol ako z papiera.
zbytocne sa namahas na strana rusov to pre nich vzdy budu teroristi a na opacnej strane humanita,,,
skoda drazdit vredy v zaludku,,setri nervy,,
on nie je klamar on je som,,,,,teda politik ,
tiez mam niekedy pochybnosti ci by im nieco este z tych starych sil v zemi vyletelo,,par krat sa im tam uz raketa od korozie rozpadla a len zazrakom im to tam nebuchlo,,,vsak napoledy precerpavali palivo pred 5 rokmi..
este sa da uvazovat ze tie lietadla by nieco niesli,ponorky.lode,,,,ale spod zeme je otazne,,
preco rusi uz davno upustili od pevnych raketovych sil a maju ich len zopar,,zvysok vsetko na pohyblivych rampach a v kontajneroch,,lahka udrzba oprava vymena,,
preto pozerat kto kolko dava do vojska a podla toho hodnotit silu je zavadzajuce,,
no v 85 by som silne uvazovl z ktoreho ustavu dokazal ujst ,,,,
teraz zasa silno uvazujem preco este nie sme ani na urovni toho roku 85,,,teda vecsina,,,ta mensina je za vodou uz davno,,
Geronimo.,
uz dlho mam na to vytvoreny vlastny nazor podla rozlicnych zverejnenych vedeckych udajov ktore sa ludom nepredkladaju,,Darwinizmus povazujem len za zbozne zelanie nie za overenu pravdu,nakolko je coraz viac protirecivy voci novodobym nalezom ktore sa tam nedaju zosuladit,,dokazov je viac ako dost len ten co nechce sa neuci nove veci,,
vdaka za info tiez pekne citanie potvrdzujuce vela veci
len logisticky sklad teda terc pred chvilou zlikvidovali francuzske lietadla na blizkom vychode,,,
to len aby popradcania vedeli co vo vojne znamena hocijaky vojensky terc
k vypnutemu mobilu si ako dosiel...to ti poradili podnikatelia pred par rokmi ked mali zasadnutie...
je to blud,musel by si byt v dosahu cca 200 metrov od prijimaca,,,cez vypnuty mobil ked tam nemas cip sa to neda je to blaf..
tak ako Ficove hodinky co furt na ne cumi..
apropo clovek ktory stoji za svojim nazorom a presvedcenim sa nema co bat a csetky oneeee,,,,mu mozu vies co,,
inak mobily sa odpocuvaju ovela lahsie ako pevna linka,,,to len pe info,,
zda sa ze tu nie som sam co takto vydr...b..a..v...a s vladnou mocou,,,presne tak dam bezdakom love pozvem na obed za to mi pozicaju obcianku vyberiem par sim kariet opisem udaje a mozu ma mat radi tak ako ja ich,,
toto sa vie davno kazdy system sledoval ako sa dalo stb vystriedala technika ,,treba mat rebelov pod kontrolou,,odporucim vyhladat si jeden dobry program na stiahnutie a ten vam hned ukaze co sa robi ked sa vam podozrivo spomali net a prenosy dat,,
kecat o nesledovani mozu mladym ktori tomu uveria,
uz som pisal kazdy vojensky objekt je cielom uderu,bez ohladu co tam je,
kym sme mali armadu a poriadnu PVO tak mi nelepilo..
ako mame demokraciu bez armady a bez PVO tak mi lepi...kecy politikov nemusim..
pan kolobezkar odmietol vziat nove PVO od rusov ako deblokaciu..
potom sa mu mozte v Poprade podakovat ked budete po zasahu TO1 plavat v Baltickom..
Odporúčame