simon 22 - viem ako sa to vola po hranici som bol technikom u pilotov,,ak by som sem napisal ...Pugacevova Kobra tak trolovia by to vo wiki hladali tyzden..
nie nedali par rokov dozadu ked boli prve bojove cvicenia vyhrali slovaci nad amikmi a tiez ten co bol akoze vitaz odpalil svetlice aby ich druhy videl ze uz nemusi pokracovat vtedy lietali juznejsie a krasne sa takto posadil tiez za hreben hory a skosil F16,,
no o rok sa amici vratili s AWACS mali uz zmapovanu kazdu dieru v Rudohori a vratili nam to ..
inak Sucka su robustnejsie a maju tieto manevre opticky krasne,,radost pozerat,,lepsie to zvladaju lebo maju silnejsie motory,,
pametas ako vtedy rusak pristal na leteckom dni bez vysunuteho podvozka,,so Suckom..,
tak to bola provokacia amikov,nech ukazu ci to ich stroje vydrzia..
kamos bol vtedy kapitan na vezi a darmo krical rusovi ze nema vysunuty spodok..ten sa tvaril ze ma pokazeny prijem
o mesiac dal kamos vypoved do dochodku,,,


