novy druh
homo bananas hamburgeros
presne tak AK acko - ludstvo s vyvojom techniky viac hlupne,,
doteraz nas presviedcali ze neandertalec je vyhynuty druh,zrazu ked su nove objavy je to druh ktory sa geneticky pomiesal s cromagnoncom a vznikol homo sapiens co neznamena ze je to aj pravda a o par rokov zasa nemoze byt vsetko inak,,
co sa tyka velkosti mozgu to nema nic spolocne z jeho rozumom a vyuzitim,,stacil by nam pol kilovy mozog keby sme ho vyuzili na plno,,
naco nam je velka gebula ked vyuzivame 10 percent jej kapacity,,,
uz sa vyvinul staci sa pozriet na tie kreatury v ukrajinskom parlamente
dodok- nechcem ti kazit iluzie zo zmluv,,keby si vedel o com sa bavili v stabe NATO tak by ta radost presla,,ani prstom by nehli keby slo o Balkan a strednu europu,,
cca 2 mesiace dozadu ked sa zacalo to zacalo eskalovat,napinanie svalov v Ciernom mori a Balte je len valcik na uspokojenie vladnucich vrstiev v krajinach,
zaver generala NATO - nikto z nas nebude riskovat 3 sv.vojnu tym ze by sme branili vychodne stty pred rusmi ked sa pohnu.nech si to politici vyzeru sami,,na rusko technicky v sucastnosti nemame a dlho mat nebudeme,,a to pani nepocitam fakt ze sa k nim prida milardova Cina,,
nikto riskovat konflikt nebude,koli par statom,
vyr ked to prehrmi potom ti mozno odtajnia tieto zavery,
este k tym zaostalym rusom..no ti co to pisu by si mali zoipakovat zakladku od prveho rocnika,a vziat si aj ucebnice nie ikiblbost,,
tam by ste docitali za co vsetko svet a komu vdaci za objavy v matematike,vede,astronomii,jadrovej fyzike,raketovej technike,medecine,chemii,literature,historii,hudbe ,,,,atd,,
bez rusov doteraz nie su laserove operacie oci,,,,a skoda ze na to prisli,,keby ostalo pol ludstva poloslepeho aspon by som tu nemusel citat take sprostosti od niektorych,,,lebo cez bryle by sa im rychlo unavili oci a sklapli by,,,
ja nemam problem ani zo SNP 3,,,,velmi rad ked mam vykynozit zlo,,
len neviem ci tya ostatni omsovnici si stihnete sadnut na serbel ked to vypukne,,,
dodok- myslis ci mozno asi pravdepodobne tak ako novinari,,,
-garantujem ti ze cely Balkan,Cesko,Slovensko,Madarsko,Slovinsko.a ani Taliansko,Rakusko..tam by sa ludia na odpor nepohli keby sa rus pohol,,a Nemci takisto nie,nemci ako narod sa distancovali od fasizmu a nechcu s nim mat nic spolocne je to hanba ich minulosti ktoru zakopli pod zem,,,chod maedzi ludi a tam budes mat nazory nie od platenych novinarov,,,preto sa nediv ze kazdy sudny clovek sa stavia proti vzrastajucim naznakom fasistickych hnuti,,
rusi si tym presli,su to miliony mrtvych,medzi nimi aj Putinov otec,,,
bodaj by sa uz pohli ...potom si rychlo hladaj serbel aby si to stihal,,,,
zbytocne pisat na inteligentne argumenty omsovych zastancov usa,,ani jeden rispevok mi nepresiel,,takze Viva revolution Viva sloboda adios....
a myslis si ze by to bola velka strata pre obycajnych ludi keby padla vlada,,,,ktora vlada co dlhodobo pozitivne urobila pre ludi,,,tych obycajnych,,,,svedci to o statisococh za hranicami pol miliona na zobracenkach,a ti co reste maju robotu tak zivoria ako v nejakej tretej kolonii pred vojnou,,
ak to vyslovil znamena to ze uz musel byt poriadne vytoceny z chrapunskej politiky EU,,a NATO dal najavo len to co starsi dobre vedia,staci raz poriadne znova nas,,r,,a,,t, rusa a trikolora je v Berline,,,
co EU chcela to sa jej mozno splni,rusi su si dobre vedomi ze ludia v Bulharsku.Rumunsku,Madarsku,Slovensku,Cesku sa nepostavia za NATO,,ti starsi vedia porovnavat,,
a bajky o presile NATO spadaju do tej istej kategorie ako sankcie ktore tak tvrdo zasiahli Rusko ze Europa kolabuje po par dnoch,,,
a keby to aj bola pravda co je na tom,nedivim sa,je to reakcia na zalozenie strany v Kyjeve nie nepodobnej tej pred 2sv vojnou v Nemecku,rusi si svoje prezili pocas vojen,rodicia VVP takisto ,nie je div ze sa raz musi znovu najst protivaha zlu ktore sa vzmaha vsade okolo a ludia cusia kym nebude neskoro,,
neurobit nic proti zlu je to iste ako by ho clovek sam vykonaval,
znalec neboj nic take jednoduche to nebude ani s Odessou,,kukni sa kolko maju vyplatit rusom a cine na zmenkach dnes co nabrali a budu splatne o 3 roky,,dnes maju UA voci nim sekeru 90 miliard a to neratam nedoplatky za tovar a plyn za 22 miliard,,v roku 2018 budu musiet vysolit 220 miliard,,,z coho,..
dejure aj facto vsetko co ma este aku taku hodnotu na UA je uz teraz ruske a cinske,,
len to ludom zabudli povedat,,,lebo by asi skoncili horsie ako v kontajneri,,,
hura uz je tu rybiak tak slysme jeho slova ktore su ako balzam na dusu pre ziakov z osobitnej triedy,,,
ty pa,,,,k,,,
chod si podat ruky s ukrajincami a mozes zacat nosit tie suroviny co budu chybat v kyblikoch zo sveta
budes prospesnejsi a aj debiliny ti mozno z hlavy vypadnu,,,
milan 957 k tomuto som uz pisal,ano ide to aj cez fotovoltaiku,solar aj veterne,otazka je len jedna a to cena a kam to dat,,robim v tom uz dlho,ne je problem technicky to vyriesit pre domacnosti,ale kam dat trakcne aku zo zasobamy energie ked je menej osvitu,dore aj to sa da,,
ale velke firmy a prevadzky to nezachrani tam su take odbery a nonstop vyroba ze potrebujes mat plny vykon aj v noci,
nasa slavna vlada dotacie zrusila,,
zhruba ti poviem asi tak aby bola jedna rodina sebestacna potrebuje vykon,zalohu,aku,a nahradne zdroje aj v zime na kurenie a ohrev cca vrazit 28-35.000 eur.=regulatory,menice,kurene,trakcne baterky,istice,nove rozvody ,kablovanie,usporne spotrebice,prerabky na 12 volt,,vykon aby to utiahlo pracku,chladnicku,telku,ohrev vody,atd,,,vzdy,,
a to je otazka kam by si to namontoval bytovke,aj rodinny barak by bol olepeny ako lego,
a to som hoodne podcenil tu cenu,lebo este rataj poriadne zateplenie domu a nove vetvy kurenia,
panely su to najlacnejsie z tohto,
v tomto ma bonovox pravdu ak ste nepostrehli,co tym myslel,,
nummi trocha premyslat kym kecnes,,neviem o tom zeby na u nas nejaki ziaci rano hulakali americku alebo nemecku hymnu,,,na uzemi zvrchovaneho statu sa pouziva narodna hymna ak nevies a Krym znamena hymna Ruskej federacie nie fasisticky humus,,
no a kukni si najprv aky bordel tam vyrabaju provojateri tatarov na ulici a potom pis,,urob take provokacie u nas a schytas tiez od kuklacov cez gebulu pelendrekom,
daval som to vcera len som to zachytil zbezne ked to davala UAtv takze som nemohol komentovat,len som videl ako ho tam natlacili,predtym ho vsak vytiahli z budovy to neviem ci dali do tohto videa este som nepozrel,,v budove uz boli nejake hadky a kopance nadavky a potom ulica,,
darmo ukrajinci su civilizovani narod hotovy priklad aky klud by tu bol keby boli v EU...no ale ako vidno takychto nam sem treba,,
dufam ze dovtedy da EU rozpadne na kusy a budu tu svojpravne staty s narodnou hrdostou ako niekedy a normalny obchod nie vydieranie
nummi,
prosim ta prezrad mi na com ficis to musi byt extra kvalita,,
nedohodis dodavatela,,,
prosim,,,
no zbohom aj pc zamrzlo pri pohlade na verejnu akoze mienku,,,
pockama ako Vladimirovic povedal,vsak pride zima ,,a,,moj dodatok ,,,potom bud zmeknete alebo stvrdnete,,
na nete bol asi 2 tyzdne dopredaj neprestrelnych stredna trieda proti lahkym zbraniam do 9mm..isli po 450 eur,,skus si nalinkjovat army shopy presov a banovce topolcany,prievidza, tie mavaju dobre ponuky,odtial beriem aj ja,
Odporúčame