Hiroshima,Nagassaki a Moskva,,,,
Inak hlavička funguje či len ked su nasadené silné sedatíva,,,,?,,,
Hiroshima,Nagassaki a Moskva,,,,
Inak hlavička funguje či len ked su nasadené silné sedatíva,,,,?,,,
Aspon NORADU 2 km pod Colaradskými horami nezhrdzaveli tie 100 tonové dvere do podzemia,,otvoriť zatvoriť premazať,natrieť,a odznova,,,
Idem radšej na Sibír,,,
Taranti to som odľahčil,,ved to sa nedá vážne reagovať na niektoré bludy,,
Idem kuknuť na Sibír,,,
Mne už slubil tak ako naši politruci sľubuju tak isto mu verím,,,každý raz zaplatí svoju cenu,,
furi to co si vymenoval nie je zamestnanie ale
zlodejina,,,
z toho budu tie revolucie co pridu,,ak nas to neuskvari dovtedy..
furik mas pravdu a nepoznaju tam zimu,netreba im kurenie,ovocie maju zdarma aj zdravotnu starostlivost a tabak...oproti nam hotove peklo,,,
Behy nchcem ti brat iluzie ale teraz zacinat je nieco uplne ine,,v 92 som zacal prvy a krat odvtedy sa to evidentne zhorsuje v neprospech zivnosti,,obohatila sa mafia cast vyvolenych a teraz ich hadzu so vsetkymi slusnymi podnuikatelmi do jedneho vreca,tak su site zakony,,o rok skladam podnikanie,stacilo,,nepotrebujem si narobit vredy,,
mudri ludia to vyhodnotili len politici ich nechceli pocuvat,,,
zlaty vek skoncil na konci 80 tych rokov celosvetovo,,odvtedy su narasty cien energii a vsetkych zdrojov na prezitie enormne,,
cize nas moze hriat trocha pri srdci ze sme mali zlaty vek a teraz uz ideme len do....
a slavne euro s este lepsim kurzom co sme mali odobreny nam to len urychluje,,,
boze tie reci ako nic nezdrazie,,,
tak mozno v Gronsku nezdrazelo takze az tak neklamali,,alebo,,,
zlto modry uz si sa vykeckal,..ak zavidis co ti brani otvorit si viac uctov,,,
nummi zavidi vianocne odmeny...
len co by pisali ak by im tam zajtra prehrmeli T50 to by sme sa zas dozvedeli.alebo taky Blackfire..no,,,
sa mi zda ze vietor zasial niekto iny velmi blizko pri ruskej cervenej ciare,,,
a mensi vanok sa mu zrazu nepaci,,,..
2 tyzdne dozadu vletel amik do vzdusneho priestoru Kaliningradu,,mudrc,,citaj poriadne...teraz mu to este preslo...
pocuj ty manual kukni si manual z 80 tych rokov ako sme nalietavali z CB smerom na juh a cele letky MIG to tocili ponad Alpami...a bola akasi studena vojna,,,
jaaj ci ty si este nebol na svete,,,
tak nic prepac,,,
v CHarkove su problemy uz 2 tyzdne,,stopli davky,znizili platy a vyhdili cez 500 ludi z roboty,,,,a dostali 3x mensie davky a vyplaty,,,
este bude horuco na UA
no tak neviem co su za sorta v Kyjeve lebo vcera vehementne v tv kecal ako dostali 46 milionov na obranu,dali 60 milionov humanitnej pomoci -- skoro mi zabehlo ked som to pocul -- a idu prezbrojit a potom tam dali vsuvku zalozakov ako cvicia s novymi rraketami a OT..plus nove neprestrelne vesty od udsakov....
ono kazdy den pove nejaku perlu...
naneho ani Ander nema
trolkovia pozrite si globus a potom keckajte,,
rusi robia bezne lety na Kamcatku a tam tocia okolo Beringovej na Severny pol ponad Canadu a tocia nazad okolo Gronska popri Norsku a idu okolo Finska domov... stale su pri ruskej ciare tak co sa vzrusujete...
maju tak trocha vecsi stat asi tak pol zemegule tak na treba aj poriadne stroje aby to obleteli..12 casovych pasiem nie je sranda,,,vlaku to trva skoro 2 tyzdne kym pride na koniec krajiny,,,.
chyba mi zmysel celeho tohto,leteli,preleteli,nevleteli,boli v medzinarodnom priestore,,,toto sa bezne robi na oboch stranach,ked amik provokoval rusov a ledva stihol ujst do Svedskeho priestoru kde ho chranila PVO tak sa to len tak prebehlo,,tetraz z tohto urobia 500 stranovu debatu,,
aj tak tam mali rusi stare stroje tak co sa amici vzrusuju,,,
alebo zeby prave preto ze ani na tie stare 35 rocne 31 este stale nemaju,,,
tak to je fakt bezne masinky sa na tie ruske rychliky nechytaju,,,
vsak treba trenovat amikov ked su natrepani v strede Europy,,,
toto si musim zapisat...
takze sekera je strelna zbran
a pomaly 30 rokov stara vrazda..
to je dobre...skoda ze Rohac nevychadza
klobuk dole toto si vystihol o tom Izraeli...fakt v statoch kde zostala povinna VS sa toto stava zriedka a pritom Izraelci maju zbrane vzdy doma poruke nie v skladoch..
preco niekde ano niekde nie
zeby to bolo o rozume,,,alebo...
doporucujem ti viackrat pozriet film od O,Stona JFK
ak nepochopis daj si replay,,
Odporúčame