Na Ukrajine hovoria o obnovení jadrového arzenálu
shark vies mi povedat kolko tych ruskych tankov zostalo zakonzervovanych v ua skladoch,,ved tam maju taky bordel ze ani nevedia co kde maju,,a ua bolo niekedy zssr ak si nepostrehol,,,taranti ma mozno opravi ale mne sa zda ze rusi uz dost davno T72 nepouzivaju,,takze su to stare crepy z ulozeniek,,,
ohladne tych jadrovych hlavic je blbost v tom ma taranti pravdu,stat by musel mat vlastny jadrovy program a vsetko to vyrobit a to nie sranda na to treba specialne reaktory aj technikov atd,,,inak by to museli hotove kupit a to by rus nedovolil to by uz parkovali ruske ponorky pri usa pristavoch,,
kolko rokov sa snazia arabske staty o vyrobu,,,to nie je jednoducha vec,,,len tak zmiesat nieco a bum ako z netu,,,spinavu bombu tu ti terorista vyrobi ale ciste jadro je ina kava,,
inac tu ma napada otazka ked sme pri jadre co ta Zaporozska elektr,obsadena usa ochrankou uz mesiac a vlastnymi ing,vo vnutri,,,
co ak doniesli technologiu a uz vyrabaju a testuju,,,,,potom by to bolo riadne v pip..