Najviac ma pobavila - supehrubá mzda ale "bystry pravičiar" toto ide voliť:-) Však pomenoval len superhrubú mzdu ktorá už existuje aj tak zamestnancovi zostane čistý prijem ten istý (odvody zamestnanca a z-teľa sa aj dnes odvádzajú tak isto):
„3. Superhrubá mzda
U zamestnancov sa zavedie superhrubá mzda. Zamestnávatelia budú zo zákona povinní zvýšiť svojim zamestnancom ich súčasnú hrubú mzdu o súčasné odvody zamestnávateľa, teda o 35,2%.
Napríklad zamestnancovi s hrubou mzdou 600 eur sa táto zvýši na superhrubú mzdu 811,20 eura.“
Ďalej chcú :Nemocenské poistenie a poistenie v nezamestnanosti sa postupne stane dobrovoľným:-) hahaha
a keď sa niečo stane tak bude bez starostlivosti ten čo si to "dobrovoĺne" nezaplatí:-))


