neviem ale ak 11% volí MAtoviča - tak to je niečo choré. Ten človek douráža vlastných a ty tu budeš zase 4 r. plakať že prečo Sulík nevytvoríl vláda? Nie lebofico a lebomatovič. Kotleba má 20x väčšiu úroveň myšlienok a vyjadrovania ako Matovič, čo obvinil moderátora na STV že je zamestnanec smeru:-) pritom moderátori RTVS na čele s Dobšinským sú absolút OKS atď. atď. Ten chlapec potrebuje pár výchovných - daňový podvodník a paśerák tlać. stroja


