Osama bin Baránek a jeho tv lux diskusie jasne hovoria za koho kope.
Osama bin Baránek a jeho tv lux diskusie jasne hovoria za koho kope.
áno mal by chodiť na víkend domov ako Kiska do PP:-))
majú brať - stači keď muži hraju v grandslame 5 setov a ženy len najviac tri
nech sa o nich postarajú Emiráty a Sudska arábia, Kuvajt, Bharajn, Brunej, tí nie su žiadni chudáci všk su to ich vlastní maju to aj v koráne
islam nie je žiadne naboženstvo mieru, n si sami zakrývaju oči nad nasilnými pasážami koranu a právo sharia patrí do stredoveku. tke kecy o obohacovaní si odpusť. Choď do k našim uečencom do osad a predstav keby tu bola komunita 100 tis takýchto neprispôsobivých v turbanoch. Jednotlivci sa začlenia ale komunita ich tlačí aby islam šírili a nanucovali aj unás v Europe. Viď sharia patroly v Londýne, Paríži
stopnutie eurofondov a schvalovanie násilia na utečencov je skor Sulikove zelanie - viď jeho vystúpenia v nemeckej tv, ktoré nikto nepoukazuje. To je demokracia
http://www.topky.sk/cl/11/1533015/ Kontroverz…
stopnutie eurofondov a schvalovanie násilia na utečencov je skor Sulikove zelanie - viď jeho vystúpenia v nemeckej tv, ktoré nikto nepoukazuje. To je demokracia
už vam z tej hnedej hnedne - len im nahrávate - veď stači si pozriet čo robi matovič a čo kotleba v parlamente aj vo vyhláseniach. Matovič teda na dosť nižšej urovni očakávam 20 článkov o matovičovom psychickom stave, ktorý nie je dobrý
Najviac ma pobavila - supehrubá mzda ale "bystry pravičiar" toto ide voliť:-) Však pomenoval len superhrubú mzdu ktorá už existuje aj tak zamestnancovi zostane čistý prijem ten istý (odvody zamestnanca a z-teľa sa aj dnes odvádzajú tak isto):
„3. Superhrubá mzda
U zamestnancov sa zavedie superhrubá mzda. Zamestnávatelia budú zo zákona povinní zvýšiť svojim zamestnancom ich súčasnú hrubú mzdu o súčasné odvody zamestnávateľa, teda o 35,2%.
Napríklad zamestnancovi s hrubou mzdou 600 eur sa táto zvýši na superhrubú mzdu 811,20 eura.“
Ďalej chcú :Nemocenské poistenie a poistenie v nezamestnanosti sa postupne stane dobrovoľným:-) hahaha
a keď sa niečo stane tak bude bez starostlivosti ten čo si to "dobrovoĺne" nezaplatí:-))
Sulík, mihal, SaS a jeho boj proti "nepracujúcim" a odv. bonus je nezmysel a napísali toto:
„1. Základná štátna dávka
Každý občan starší ako 15 rokov bude mať nárok na základnú štátnu dávku vo výške platného životného minima (dnes je to 198,09 eura). „
Takže každý bez ohľadu na vzdelanie , snahu, učebné výsledky atď bude poberať 200 € - To v osadách fakt budu motivovaní pracovať.
bolševik tu neni od 1989 teraz je tu korporátny fašizmus - kapitalizmus so zdeformovaným trhom daňovými prázdninami pre vyvolených, podnikaním len pre vyvolených oligarchia a dotáciami EU a riešenim má byť odvodový bonus SaS?
Najviac ma pobavila - supehrubá mzda ale "bystry pravičiar" toto ide voliť:-) Však pomenoval len superhrubú mzdu ktorá už existuje aj tak zamestnancovi zostane čistý prijem ten istý (odvody zamestnanca a z-teľa sa aj dnes odvádzajú tak isto):
3. Superhrubá mzda
U zamestnancov sa zavedie superhrubá mzda. Zamestnávatelia budú zo zákona povinní zvýšiť svojim zamestnancom ich súčasnú hrubú mzdu o súčasné odvody zamestnávateľa, teda o 35,2%.
Napríklad zamestnancovi s hrubou mzdou 600 eur sa táto zvýši na superhrubú mzdu 811,20 eura.
Ďalej chcú :Nemocenské poistenie a poistenie v nezamestnanosti sa postupne stane dobrovoľným:-) a keď sa niečo stane tak bude bez starostlivosti ten čo si to "dobrovoĺne" nezaplatí:-))
Najviac ma pobavila - supehrubá mzda ale "bystry pravičiar" toto ide voliť:-) Však pomenoval len superhrubú mzdu ktorá už existuje aj tak zamestnancovi zostane čistý prijem ten istý (odvody zamestnanca a z-teľa sa aj dnes odvádzajú tak isto):
3. Superhrubá mzda
U zamestnancov sa zavedie superhrubá mzda. Zamestnávatelia budú zo zákona povinní zvýšiť svojim zamestnancom ich súčasnú hrubú mzdu o súčasné odvody zamestnávateľa, teda o 35,2%.
Napríklad zamestnancovi s hrubou mzdou 600 eur sa táto zvýši na superhrubú mzdu 811,20 eura.
Ďalej chcú :Nemocenské poistenie a poistenie v nezamestnanosti sa postupne stane dobrovoľným:-) a keď sa niečo stane tak bude bez starostlivosti ten čo si to "dobrovoĺne" nezaplatí:-))
aký "trh" - tie ekonomické poučky sú dobrá akurát v knihách a nie v praxi - Celý tento súčasný kapitalizmus a "neviditeľná ruka trhu" v praxi v EU aj u nás neexistuje - všetko je deformované dotáciami, oligarchiou, ktorá podpláca politikov vo svoj prospech a v prospech ich firmy. korporátny fašizmus v praxi cez 1 mil s.r.o čiek ktoré majú dokopy 20 majiteĺov a vlastnia polku slovenska vďaka "konexiam" Však choďte takto podnikať
je to z programu SaS a nie Fica mimochodom - hneď prvý bod k odvodovému bonusu takýto nezmysel.
1. Základná štátna dávka
Každý občan starší ako 15 rokov bude mať nárok na základnú štátnu dávku vo výške platného životného minima (dnes je to 198,09 eura).
Takže každý bez ohľadu na vzdelanie , snahu, učebné výsledky atď bude poberať 200 € - To v osadách fakt budu motivovaní pracovať.
"Inteligencia z pravice" však tomuto nerozumie a volí všetko lebofico a leboblbosť.
MAtovičdouráža vlastných a ty tu budeš zase 4 r. plakať že prečo Sulík nevytvoríl vláda? Nie lebofico ale lebomatovič. Kotleba má 20x väčšiu úroveň myšlienok a vyjadrovania ako Matovič, čo obvinil moderátora na STV že je zamestnanec smeru:-) pritom moderátori RTVS na čele s Dobšinským sú absolút OKS atď. atď. Ten chlapec potrebuje pár výchovných - daňový podvodník a paśerák tlać. stroja
Odporúčame