Rusko je hrozbou , tak ako vždy bolo hrozbou pre komunity v ktorých bohatí bohatnú a chudobní chudobnejú. Je nositeľom chorých myšlienok o spravodlivej spoločnosti ,ktorú samozrejme , že zažratí Briti ,ktorí za stáročia ožobráčili svoje kolónie , nepotrebujú ....


