Fico je posadnutý neexistujúcimi migrantmi, tvrdí server Politico
Napriek tomu ,že Fica voliť nebudem a nie som určite jeho fanúšikom s nim plne súhlasím. Nesúhlasím s definíciou , že by kedykoľvek ostro vystupoval proti utečencom a že jeho stanoviská sú volebnou propagandou. Fico má zdravý rozum a veľmi dobre hodnotí riziká ,ktoré imigranti do Európy prinášajú. Problémom je ,že tí čo sem napúšťali utečencov bez registrácie nemôžu uznať ,že mal pravdu a nim navrhované riešenia môžu byť lepšie ako tie ,ktoré dookola točia Euro "hlupáci" . To si majú Nemci prebrať to lepšie a zostatok ,ktorý neprešiel ich azylovým sitom , nemôžu povracať do domovských krajín , si máme zobrať my . Garantujem, že všetci tí, ktorí by k nám naozaj chceli prísť a požiadajú o azyl absolvujú férový azylový proces v zmysle zákonov . Ak niekto neuspel v azylovam procese v Nemecku ,tak prečo by mal uspieť u nás? Máme miernejšie zákony na azyl ako Nemci ? Nedajme sa ťahať za nos od tých čo im tečie do topánok kvôli ich hlúposti ......