Pán prezident znovu preukazuje nekompetentnosť. Nech je Kotleba aký chce, dodnes ste neprijali zákon ,ktorý mu bránil zúčastniť sa volieb. Pán prezident by sa mal pozrieť na zákony a potom konať. V našom štáte však dodržiavanie zákonov nie je módou. Ani sa nečudujem , keď si to môže dovoliť prvá osoba v štáte . Pán prezident mali by ste rešpektovať cca 4 % občanov nášho štátu. Nie je ich menej ako LGBD ,ktorých sa však zastanete na každom kroku a kľudne si ich pozvete aj do paláca .Kedysi som napísal : Na Kotlebovi sa dá ukázať aké sú naše zákony. Ak robí niečo protizákonné ,tak pôjde do basy .... Keďže v base nie je ,tak asi sú zákony zlé...

