Presne tak žralok. Letisko síce máme vo vlastníctve , ale bez mimoriadnej hodnoty . V prípade realizácie kúpy a pripojenia k Viedenskému letisku mohlo mať niekoľko násobnú hodnotu , nárast cestujúcich ,vyšši obraty . Nerád hovorím ,že aj bez prípadného zisku s vysokým obratom je pre štát výhodnejší obrat ,pretože štát zarába na DPH ,ktoré je hlavným zdrojom štátneho rozpočtu . Mať v vlastníctve rúry cez ktoré nebude tiecť ropa ,alebo plyn tiež nie je šťastným riešením . Bohužiaľ museli by sme mať strategicky rozmýšľajúcich ekonómov aby pochopili ako funguje svetový business ....


