Keď spravíš z chudáka kráľa tak sa správa ako "socialistický" Tusk k tým s ktorými celé roky budovali omnoho spravodlivejšiu spoločnosť . Takým ľuďom chýba pamäť.
Keď spravíš z chudáka kráľa tak sa správa ako "socialistický" Tusk k tým s ktorými celé roky budovali omnoho spravodlivejšiu spoločnosť . Takým ľuďom chýba pamäť.
Najčastejšie používané slová ČTK "vraj" , "možno" ,..... , ktoré sú na úrovni výmyslov. Kto platí takýchto redaktorov ? Pri dnešnej technike ,kedy je možné rozlíšiť pohyb človeka z vesmíru by sa vyjadrenia Kyjeva mali potvrdiť nejakým dokumentom,alebo fotografiou. Určite by sa niečo našlo ...
To ,že vieme čo treba robiť ešte nebráni robiť vlastníkovi výskum aby sme vedeli čo vieme. Názov článku je , že môžeme testovať a to niečo stojí ......
Podľa koho pokynov sa bude rokovať? Potrebujú prezentovať ,že vlastne nepriateľmi sú krajiny bývalého bloku? Kuchárovi sa nevydarila polievka ,tak ju dáva vyžrať kuchtíkom ?
Keď vojnoví štváči odsudzujú to čo sami vyvolávajú a neboja sa ešte obviňovať iných .
Za päť EUR do basy , za miliardu na ministerskú stoličku . Zvláštny je to svet.
Už za socializmu bolo známe , že ropa cez Adriu nemá tú istú kvalitu ako z Východu a bez hlbokých technologických zmien v Slovnafte sa spracovávať jednoducho nedá . Na testovanie sa dala ropa doviesť aj iným spôsobom .... Doporučujem si prečítať výskumné správy z minulosti. Je tu však možnosť zabudnúť na známe veci z minulosti a začať presúvať niekde do centrály vlastníka zo Slovenska stovky miliónov za výskum
Porošenko vie ,že on vojakov Ukrajiny neriadi. V prípade ,že by ich riadil a chcel ,tak by boje prestali a podmienky by sa plnili .
Keď niečo funguje ,treba zrušiť ? Čo za ľudí nám to vládnu? Aký systém zavediete aby sme u doktora nesedeli všetci od rána do večera? Niektorí z nás majú zamestnávateľov ,ktorí nám dajú na návštevu lekára 2 hodiny a nezaujíma ich ,že tam bolo treba čakať donekonečna. Tak sme si priplatili . Kto zabezpečí po novom , aby mi zamestnávateľ zaplatil celý deň ?
Keď niekto povie ,že svetom vládnu teplý ,tak sa veľmi nemýli. Je hrozné ako sa už normálnosť nenosí. Svet je chorý . Čudujem sa ako je toto možné aby pár priteplených dominoval vo svete kde by mala dominovať normálna rodina .
Myslím ,že predstava " tisícok slovenských mužov " o skutočných dôvodoch na nenastúpenie do armády v prípade mobilizácie je skreslená . V prípade povolania a nenastúpenia ide o porušenie zákonov SR s tvrdými trestami ....
Zdá sa ,že tento národ je národ krčmových diskutérov ,ktorí sa pod vplyvom alkoholu vyjadria k akejkoľvek otázke. Na druhý deň však od nich nepýtaje odpoveď ako hlasovali. Nepamätajú si to a tak diskutujú ďalej na akúkoľvek tému ..............
Predpokladom úspechu takejto konferencie je aby všetci požadovali riešenia od Porošenka a nie on od Putina , alebo od Merklovej a Hollanda. Bordel ,ktorí má na Ukrajine Porošenko si musí riešiť v prvom rade sám. Ako je možné ,že ukrajinský vojaci rôznej národnosti bojujú proti sebe ? Čo podnietilo občanov občanov Donecka a Luhanska vrátane vojakov umiestnených v tejto časti Ukrajiny ,že bojujú so svojimi? Riešil Kijem problémy týchto oblastí ,alebo len užíval ich prírodné zdroje na obohacovanie malej skupiny ľudí sídliacich v centre Ukrajiny ?
Cigáni sú spokojný keď majú peňazí do zajtra. Veď potom sa uvidí a prečo by sa mali zaťažovať dnes tým čo bude zajtra ,keď ani nevedia či sa dožijú . Tak hor sa minúť ešte dnes to čo máme , nech je veselo :-)
Na dohodu musia byť dvaja. Pani Merkelová , dohoda neznamená ,že niekto musí prijať Vaše podmienky .... Časť Ukrajiny , ktorá dnes patrí do oblastí kde sa bojuje je mentálne už dávno mimo Ukrajiny a čaká konečne na možnosť začať s povojnovou rekonštrukciou. Určite nie je podmienkou aby boli súčasťou Ruska . Zdá sa ,že chcú byť samostatný ,tak ako sa Slovensko odčlenilo od Čechov . Neviem či ste pripravená na takýto kompromis ?
Páni vládcovia sveta . Treba zničiť každého komu sa darí. Metóda nie je dôležitá. Vy stále nerozumiete ,že existujú národy , ktoré chcú žiť ináč ako Vy . Myslíte ,že Vám toto všetci ľudia zožerú ? Hovoríte si ,že musia. A kde je sloboda ?
Dokedy chcete vysvetlovať finančne negramotným Slovákovm čo majú robiť ? Vláda momentálne venuje pozornosť drobnostiam , ktoré sú ďaleko od hlavných problémov , ktoré nás čakajú s možným vývojom na Ukrajine. Koľko stojí vojna? Budeme to financovať z dôchodkov ? Alebo vojna je ten zázračný liek na zlepšenie situácie z dôchodkami ? Budeme vyplácať menej dôchodcov. Ak by bola vojna tak budeme mať v prvom rade viac invalidov , sirôt a vdou. Ja si myslím ,že ak sa budeme venovať takýmto "drobnostiam" a zároveň budeme v EÚ takto pristupvať k možnosti vzniku vojny aj na našom území ,tak bude ľahké stratiť aj tých , ktorí dnes na dôchodky robia.
Odporúčame