Vedci odvolali šéfa Slovenskej akadémie vied
Ak si Slovensko zlikviduje aj ten posledný zbytok vedcov ,ktorí ešte rozumejú podstate procesov a nedajú si nahovoriť bludy mnohokrát vo vlastnej krajine neúspešnými ľuďmi poverenými riadiť firmy na Slovensku , tak aby mohli vývojovú prácu dať vývojárom a vedcom v ich materským firmách ,ktoré sa vedy držia ako kliešťa ,lebo vedia ,že kto vlastný výskum nemá nemá šancu uspieť v konkurenčnom boji . Štát by mal byť ten ,ktorý nepripustí aby sme zlikvidovali všetkých čo vedia rovnocenne rozprávať s inými vedcami vo svete. Tých si treba držať a dať im priestor . Chcel by som podotknúť ,že tí mladí vedci ,ktorí sú úspešní v zahraničí boli a sú členmi vedeckých tímov vedených skúsenými vedcami , od ktorých sa učia najskôr to čo ich mentor získal za 60 či 70 rokov života a mohli už vo svojich 30 či 40 - tich rokoch získané vedomosti rozvíjať a dávať ich mladším . Vysoké znalosti neprichádzajú naraz do nevedomej hlavy , tie sa nadobúdajú až potom ako viete základné vedomosti.