Je zaujímavé , že si to zistila. Ktovie ako by si nazvala seba ,keďže si na tých istých diskusiách a to môžem povedať ,že som Ťa videl na iných kde neprispievam ? Popíš čo je zodpovedný prístup? .Ja som vzhľadom na riziká II. piliera a známe podmienky dané zákonom len v prvom pilieri. Počúval som a čítal som. Postupoval som zodpovedne . Avizované riziká boli vládou verejne prezentované a tak kto chce dnes čerpať dôchodok z II. piliera určite nepočúval a nečítal. Zároveň som v III. pilieri a na rozdiel od väčšiny nedočkavcov som si úspory nevybral ,ale počkám si na výplatu po dovŕšení dôchodkového veku v zmysle platného dávkového plánu .


