Aj Fico vedel ,že jediný s kým má šancu v druhom kole je Kiska a tak sa platili aj prieskumy.
Aj Fico vedel ,že jediný s kým má šancu v druhom kole je Kiska a tak sa platili aj prieskumy.
Pri predpoklade, že prehra sa bude hodnotiť ako nedostatočná podpora a pán Fico splní svoj sľub , tak prežíva posledné dni pôsobenia v politike. Musíme však byť pripravení na to ,že svoje sľuby nie vždy plní a ak by v politike zostal , tak svoj zvyk niekedy nehovoriť pravdu neporuší .
Zdá sa ,že niekto rozvíja aj variant ,že náš predseda vlády nepostúpi do druhého kola :-))
To si mal tých 100 000 EUR dať do Smeru ako výmenu za post v dozornej rade ,alebo predstavenstve štátneho podniku a vrátili by sa Ti milióny :-) . Škoda ,že si nerozmýšľal ....
V Nórsku som strávil niekoľko mesiacov počas niekoľkých rokov. Tie scenérie sú nádherné v našich očiach , pretože len dopĺňajú krásu nášho Slovenska. Viete ,že Nori závidia prírodu nám ?
Som celiatik ,ktorému to zistili vo veku 45 rokov po niekoľkých nesprávnych diagnózach - málo kyseliny žalúdočnej, veľa kyseliny žalúdočnej , pankreatitída ,zauzlené črevá , rýchle črevá , Crohnova choroba .To všetko bolo sprevádzané chudokrvnosťou, malátnosťou ,hnačkami, zdúvaním , ....... . . V zásade som len chudol a kde som sadol tam som spal . Mojim šťastím bola lekárka ,ktorá chorobu poznala vrátane jej prejavov a po dôkladnom vyšetrení povedala nejedzte múku. Nevedel som si predstaviť čo budem jesť ,veď chlieb ,cestoviny a moje oblúbené koláče sa dajú robiť len z múky. Od toho dňa som však nezjedol ani gram múky a moja sila sa vrátila po niekoľkých mesiacoch. Pozor aj hmotnosť sa vrátila ,dokonca som atakoval 100 kg .Dnes mám o viac ako 10 rokov vyšší vek , nezdúva ma, vládzem robiť , mohol som začať behať dlhšie vzdialenosti ( polmaratóny behám bežne aj keď nie špičkovo ) a chystám sa tohto roku zabehnúť môj prvý maratón . Striktná diéta ,ktorú nesmiete prerušiť je LIEKOM
Slovanistom treba poďakovať za sezónu a popriať im stabilnú prípravu na budúci ročník. Nový ročník nesmú začať prehrami ,tak ako to bolo teraz............
Keď je už niečo hlboko pokazené , tak to už nezachráni nikto. Šatan dal Slovanu za to obdobie čo nastúpil po zranení len nádej . Národnej reprezentácii by určite pomohol. Tam sme začínali na začiatku hokejového turnaja od nuly a nie z hlbokej priepaste.
Ak niekto prejaví záujem odísť , treba mu poďakovať a pustiť ho... Ďakujeme pán Vujtek . Vidíme ,že Vám nechýba česť a slušnosť . Keby to vedeli urobiť aj niektorí politici na Slovensku .... a nielen politici.
Stojí to za to. Podstatné je aby sa z toho polovica nerozkradla cez predražené realizácie stavieb a služieb.
Toto je jediné riešenie ,ktoré má logiku. Vyplatenie jednorázových platieb by bola cesta do pekla. Dôchodca musí mať dlhodobé zastenie svojich životných potrieb zo svojich peňazí a nie zo sociálnych dávok
Vážení novinári. Ukazujete chátranie športovísk , tam kde bola vojna a kde štát nemá ani na to aby vrátil svoje dlhy , ktoré za mnoho rokov urobil . Tí čo takýmto štátom požičiavajú financie škrtajú všetko čo podľa nich dlžník nepotrebuje. Najväčším vinníkom tohto stavu je to , že sa na šport pozerajú finančníci ako na bussines a nie ako na aktivitu , ktorá im do budúcna udrží zdravú pracovnú silu. Ak by sme sa na šport pozerali ako na aktivitu pomocou ktorej zachováme vo svete genenticky silnú populáciu schopnú prežiť budúce výzvy ,ktoré pred ľudstvom stoja , tak by problémy udržania športovísk neexistovali..... Bohužiaľ terajšia generácia vládcov myslí krátkodobo . Raz však prídu na to ,že bez silných a zdravých obyvateľov zahynú aj oni.
Co ma podvod spolocne so snazenim ludskej spolocnosti ako takej?
Pre Kisku treba veľkú misku . Aj tento prieskum je manipulácia s voličom. Médiá ovplyvňujú článkami a vnucujú voličom koho treba voliť. Chcú do druhého kola dostať Kisku , lebo proti Ficovi nemá šancu aj keď sa prezentuje niečo iné.
Myslím si ,že postavenie Procházku bude vo voľbách podstatne lepšie a prieskum Focusu nevyjadruje skutočné postavenie kandidátov ,ktoré budeme vidieť po prvom kole volieb.
Odporúčame