1., Zisku určite rozumiem. Nie je férové hovoriť o zisku ak je tvorený z financií ,ktoré sa ušetrili na účtoch na úkor neposkytnutých zdravotníckych úkonov.
2., Znovu hovorí niekto kto je zdravý a má pocit , že ne niekoho dopláca . To by sa dalo povedať aj o všetkých našich "starcoch a starenkách " bez ohľadu či sú biely ,alebo čierny . Platenie úkonov je síce pekné ,ale koľko ľudí si dnes odloží "pre budúcnosť ". Jedine ak na dovolenku.


