Žiadna roztržka, bežná pracovná komunikácia. To iba v hlave novinárov sa trhá aj to málo logického myslenia čo ešte majú.
Žiadna roztržka, bežná pracovná komunikácia. To iba v hlave novinárov sa trhá aj to málo logického myslenia čo ešte majú.
Ty máš teda úroveň - rodinná výchova ...?
Klaus má vybukovaný kalendár viac ako rok dopredu. Viem, o čom hovorím. Nerozumieš tomu, iba sa zhadzuješ.
Áno, zamestnávali takých lúzerov, ako je pálenka. Takých, čo sa doma nedokázali postaviť konkurencii.
Kašli na pálenku, -on chodí na Západ na bicykli do Burgenlandu. Vôbec netuší, o čo pri takýchto akciách ide.Je to jednorazové šou pre spestrenie života na univerzite. Dosť podobné vystúpeniu standupistov. Ale je to aj skrytý bonus od pána Sorosa za odvedenú prácu. Mimochodom, Soros sa pri odmeňovaní Čaputovej príliš nenamáhal.
Čaputová na žiadnej univerzite nebude štandardne prednášať. Nemá na to kvalifikáciu. Tak mnoho iných ex-politikov dostane tri-štyri dobre honorované prednáška pre širokú verejnosť /100-150 poslucháčov/, Okrem toho sa Čaputová sama zúčastní ako poslucháčka na jednom politickom rýchlokurze. Čaputová bude na univerzite krátkodobá atrakcia a zároveň si tam zarobí celkom peknú sumu peňazí. Ex-prezident Klaus takto "vymetá" univerzity a konferencie už pekných pár rokov....
Baterkáreň je v celonárodnom záujme. Lokálne záujmy majiteľov pôdy a názory nimi zmanipulovaných vystrašených tamojších obyvateľov musia ísť bokom. TAK JE TO VŠADE NA SVETE. A tak to musí byť aj u nás, -inak sa zo zaostalej rurálnosti nevyhrabeme.
SIS odpoveď pozná, Fico odpoveď pozná, aj NATO a EU ju pozná, ale nie je v záujme nikoho, aby sa skutočný dôvod odvolania pretriasal na verejnosti.Vlastizradcu netreba uväzniť, stačí ho izolovať od funkcií, právomocí,a zdrojov citlivých informácií.
Tento status je trestným činom. Pravda by mala konať. Inak budú konať proti nej.
Chránená sociálna dielňa dostala na invalidov naposledy 9 tis. eur. To je teda "bomba", Joečková by za takéto zlomyseľnosti mali ísť rovno do pekla-očistec je pre ňu zbytočná odbočka.
Vybavím ti, aby tvoji príbuzní nemali ani tých 10 dolárov. Nech máš za čo bedákať. Ťahaj preč zo SR aj z celou svojou perepuťou.
Nuž Remišovú, Matoviča, Kolíkovú...si azda nevyberu....
Pálenka, ty za zbraňový systém považuješ aj bager, žeriav, vetriesku, hasičskú striekačku, vysokozdvižný vozík, štvorkolku, troljkolku či snežný sjkúter. Si znalec.
Stará pálenka, netrep. Vo vládnych archívoch sú príslušné Havlove zákonné akty a nariadenia. Archívy rozhlasu a televízie obsahujú záznamy z rokov 1990-91, ktoré hovoria, že likvidácia slov.zbroj.priemyslu bola vec Havla. Konal pri nej ako agent amerických a západných zbrojoviek, likvidujúc im takto konkurenciu. Trhy, ktoré sme opustili, húfne obsadili výrobcovia zo Západu. Neskôr dokonca aj z Česka. V Plzni z ukradnutej dokumentácie začali vyrábať ešte za Havla tie "vražedné" tanky, čo foli na Slovensku fuj. Ale všetko zlé je na niečo aj dobré-vďaka likvidácii storočného zbrojného priemyslu na "Považí a i. masy Slovákov odmietli tzv. československo a zvilili si obnovu štátnej samostatnosti Slovenska.
Trepina - SNS zápasí o prežitie odkedy existuje. A stále je tu. Dokonca najdlhšie spomedzi slovenských strán najdlhšie. Novinári nerozumejú riadeniu štátu -rozumejú iba klebetám typu kto s kým a kedy. Preto miesto informovania o riešení napr. ekonomickej konsolidácie a práci na novom ŚR produkujú fámy o vládnych krízach a osobných sporoch politikov.
Tieto táraniny uplatneniachtivej narušenej osobnosti sú zaujímavé iba pre psychiatrov. Boli by na smiech, keby ich bloger nemyslel smrteľne vážne...
Už to tu v diskusii bolo napísané. Ale pre intelektovo narušených ešte raz: Naďovi sa vyčíta, že daroval UA ťažiskové zbrane: migy, S-300, tanky. Plus delostreleckú muníciu. To, čo bolo na prehliadke, boli úbohé zvyšky zbraní, aké mala kedysi aj Ľudová milícia. Pálinka považuje za zbrane vétriesky a nákladné autá, buginy, štvorkolky, snežné skútre, motocykle, hasičské autá, ženijný most, autožeriavy, buldozéry, vysokozdvižné vozíky...Tie doplnili dva v boji nepoužiteľné tanky, zopár BVP, húfnice a odmínovacie systémy požičané od výrobcu v rámci reklamy a zúfalo osamotené dve konečne naše lietadlá. Boli tam aj lepšie zbrane, dokonca s raketami, ale to boli zbrane, ktoré tam prezentovalo Španielsko. Takže tak, starký, chochmes ti už akosi neslúži. Pokiaľ ide o pokriky a piskot, - použijem tvoj čechizmus , - slniečkári sa vôbec "nechovajú" slušne. Naopak. Sú ako niektorí cigáni, keď cítia, že sú vo väčšine, revú o dušu /Fico do basy, Dosť bolo Fica/ -ticho sú, keď sú v menšine...
Odporúčame