Klameš, až sa ti z kečky parí. Nikto nevravel, že sme na UA dali všetko, Dali sme tam iba to najdôležitejšie: lietadlá, rakety S-300 /čiže PVO/ a tanky. Videl si na prehliadke nejaké migy, nejaké S-300 či nejaké naše tanky ? Nevidel. Miesto toho tam pomalým tempom prechádzali nákladné autá, teréne autíčka, dokonca snehové skútre a trojkolky a - na koniec ako vrchol absurdity - dve požiarne autá. Vidieť na oblohe dve naše bojové lietadlá-to bol teda smutný pohľad...Ešteže nám výrobcovia zbraní požičali húfnice Zuzana a Boženy. Ešte že tam boli aj Španieli so svojimi zbraňami...Takže tak, -prehliadka iba dokázala, že Naď a spol. naozaj všetko hodnotné darovali. - Pokiaľ ide o tvoje "múdrosti" o akomsi agresorovi, ktorému sa musíme vzdať bez boja -to si nechaj na včernú debatu u vás v krčme.


