Pred vyšetrovaním zatýkala iba Matovičova a Lipšicova banda. Momentálne bežia tri vyšetrovania. Všetko má svoj čas. Aj zatýkanie. Ty zatiaľ len tíško seď a šúchaj nôžkami.
Pred vyšetrovaním zatýkala iba Matovičova a Lipšicova banda. Momentálne bežia tri vyšetrovania. Všetko má svoj čas. Aj zatýkanie. Ty zatiaľ len tíško seď a šúchaj nôžkami.
Výborný blog, pán Fico, - bravó ! Nielen kvôli obsahu, ale aj kvôli tomu, koľko opozičných niktošov sa "zapojilo do diskusie". Mnohí si dokonca iba preto, aby tu mohli Fica hejtovať vybavili registráciu. - Povedané Ficovými slovami "nech vás šlak trafí"...
Pokiaľ nejaký biznisman bude čakať na prímerie resp. ukončenie vojny, - tak už všetky dobré obchodné príležitosti budú obsadené Američanmi. Americkí podnikatelia pracujú v predstihu a ak ide o veľký kšeft, dosť podstatne vedia prímeriu či mieru napomôcť.
Vančo Vančo, zase klameš. Žiadni skutoční prokurátori sa na GP Žilinku nesťažovali. List čo spomínaš ste si v PS napísali sami a dali ho podpísať 9 figúrkam z čias Lipšicovej špeciálnej prokuratúry. Trochu viac invencie, milý Vančo. Tieto priehľadné manipulácie ti Slováci neuveria.
"drť" je čechizmus -po slovensky je to ľadová drvina alebo ľadová kaša
Ty okrem nadváhy, vysokého veku a zloby nič nevlastníš ? Hanbi sa.
Nehanbíš sa za klamstvo ? "Hranaty" v Chorvátsku nič nemá a ani nestavia. Rentu nedostáva-to až potom, čo prestane byť v politike a odíde do dôchodku.
Bloger neklame. Rozdiel medzi pandémiou a epidémiou nie je v tom, či sa choroba z jednej krajiny preniesla do ďalších, ale v tom, či je prvotný zdroj choroby lokálny /epidémia/ alebo globálny /pandémia/. Umelý pôvod choroby po chybe v jednom lokálnom laboratóriu je príklad epidémie. Nič na tom nemení. že sa táto choroba následne medziľudským kontaktom rozšírila do ďalších krajín. Toto však pri Pellegriniho unfair výrokoch nie je podstatné. Podstatné je, že MUDr. Kotlár nepopiera existenciu covidu ale len jeho označenie za pandémiu, - no Pellegrini vysvetľuje Kotlárovu náhradu termínu pandémia za epidémiu ako popieranie covidu. MUDr.Kotlár covid nepopieral, ibaže ho v súlade so zisteniami CIA a teraz už aj BND označil za epidémiu, nie pandémiu..
V tvojom príspevku je jediné pravdivé slovo. Hneď to prvé "neviem". Áno, nevieš.
Výborný blog. Pravdivý. SND je národné teda celonárodné divadlo. Financuje ho štát, nie občianske združenie "Otvorená kultúra" či "Mier na Ukrajine". Preto treba akékoľvek politické prehlásenia /protivládne či vládne/ z divadla dostať preč. Herci, čo chcú politizovať v divadle nech idú do mestského či súkromného divadla. Alebo, nech si svoje predslovy nechajú na cirkusové predstavenia na námestiach. Ak by bola na čele SND a najmä na čele Činohry SND ozajstná osobnosť, už dávno tie politické výlevy hercov v SND zakáže. Alebo sa čaká na to, že to miesto nej urobia diváci ? Nie je veľký problém, aby sa na predstavenie dostala nie jedna Tabaková ale pár desiatok sympatizantov vlády SR.
Hejter, teba už dávno mali doživotne vyhnať z tohto blogoviska. Si však nielen plný nenávisti ale aj lenivý. Klikni si na Staatsoper Stuttgart. Dielo, z ktorého blog čerpá je tam najbližšie na programe 24.októbra o 19.00 hod. Sadni na tvoj starý bicykel a choď sa presvedčiť na vlastné oči. Ďalšiu diskusiu si nezaslúžiš. Zbohom.
A možno je to priaznivec Samovej ríše, alebo Slovenskej republiky rád. Ba možno aj Hungárie - minule si tu pospevoval, že "lesz, lesz, lesz kassa pozsony, eperjes úgyis magyar lesz !"
Možno je to inak, - "zamestnávateľom:" nie je Fico ale Slovensko. Možno, že autor nepíše pre Fica a pod. -ale pre Slovenskú republiku a jej občanov.
Nuž áno, text je intelektovo náročnejší...
Nedonášajú všetci -to iba ty a tvoja rodina. Lobbing proti predsedovi vlády -to je lobbing proti demokraticky zvolenému predstaviteľovi SR. Vlastizrada - to je to, čo je v rodine Šimečkovcov tardícia: jeho prastarý otec Bella zradil Uhorsko, potom za ČSR zradil slovenský národ. Jeho starý otec zradil svoju rodnú stranu KSČ, jeho otec zradil svojich slovenských spoluobčanov a do poslednej chvíle bránil vzniku samostatnej SR. Nuž a tento najmladší - ten zrádza SR aspoń ako agent vplyvu Západu nielen v SR ale v rámci celej Východnej Európy.
Národ si zvolil vládu a tá teraz reprezentuje jeho CELOnárodné záujmy. Tak to funguje v každej demokracii-až do budúcich volieb.
Nechcem prezrádzať, ale Šurany poznám ako svoju dlaň.
Odporúčame