Smiech cez slzy. ľudská tupota vládne svetom a na Slovensku zvlášť, smiech je to na to najlepší.
Smiech cez slzy. ľudská tupota vládne svetom a na Slovensku zvlášť, smiech je to na to najlepší.
Nedávno v médiách prebehli nejaké prieskumy o tom. Okrem toho nik z môjho okolia to takisto neschvaľuje, takže na tom niečo bude.
A ako strýko spoza oceánu dosiahol, že Slovensko odzbrojilo armádu a všetky zbrane poslalo na Ukrajinu, hoci to väčšina obyvateľov Slovenska neschvaľuje?
Presne takisto cez vlastizradné vedenie dosiahne aj to, že Slovensko bude posielať mladých mužov zomierať na Ukrajinu.
Katolícka cirkev(a nielen ona) má od začiatku agendu, že na viere záleží, nie je to ale celkom tak ako tvrdí. Skutočný Bo je len jeden a On o tom dokonca vie. Vie aj o tom, že my sa tu na Zem rodíme nevedomí a teda neodsudzuje našu vieru v Bohov pretože chápe, že konečným adresátom je vždy On sám. Naša viera tu nie je preto, aby sme uctievali Najvyššieho, to On iste nepotrebuje. Naša viera je tu pre nás, aby sme ľahšie a istejšie kráčali na našej ceste za Ním.
A tí čo sa tu rodia postihnutí, iste ich vývoj nebude jednoduchý, ale oni to nerobia kvôli sebe ale kvôli tým, ktorí sa o nich starajú...
Ak je Boh spravodlivý tak určite nezvýhodňuje nikoho, teda za každý skutok by sme mali zaplatiť, aj je to písané v biblii, tuším nik z vás neodíde kým nezaplatí do posledného haliera. To je stránka božej spravodlivosti.
Na druhej strane je Boh milosrdný a teda umožňuje nám sa vyhnúť platbe, má to však podmienku musíme sa zmeniť tak, aby už platba nenašla adresáta. Teda musíme vykročiť k Bohu a začať milovať svojich blížnych, ak tak učiníme, prestaneme byť napr. pomstychtivý a platba, ktorá príde kvôli tomu už adresáta nenájde a tak je to so všetkým. Tu na Zemi je platba odložená, teda nepostihne nás častokrát ani počas života. Máme teda dosť priestoru na našu zmenu.
Pobyt tu na Zemi je ako škola alebo skôr ako polepšovňa, takže zmena nášho vzťahu k ostatným by mala byť prvoradá vec nášho života, ak to tak nie je a my sa nelepšíme pricvhádzajú platby...
Až na to, že celý matrix je postavený tak, aby sme sa ako ľudia nezačali rozvíjať. Tí čo nám vládnu nás formujú na svoj obraz a to je démonický obraz.
Takže ľudia, ktorí majú iný ako oficiálne povolený názor to už dopracovali na vlastizradcov, nabudúce ich už budeme rovno zatvárať a svetlé zajtrajšky máme zaistené, super, že ja som sa toho dožil, všetko doteraz vyzeralo tak náhodne...
Začínam vidieť svetlo na konci tunela, krach nielen Západu sa blíži, čaká nás kríza horšia ako v 30 rokoch minulého storočia. Bude nám ťažko, veľmi ťažko, ale budú chýbať peniaze na vojnové hrátky a tak sa vojna skončí...
Koho malo prekvapiť zvýšenie inflácie? Pána ministra a spol. alebo nebodaj nejakých analytikov? Začo potom berú peniaze? To je jedna vec, druhá vec je, že zvyšujúca sa inflácia zapríčiňuje vzrast pracujúcej chudoby, robí s tým niekto niečo alebo sa len staráme o zbrane na Ukrajinu, prípadne o utečencov?
Ja viem vláda len kúri a svieti pokiaľ sa to týka vlastných občanov.
Nepekné veci sa tu na nás chystajú, ale to nie je všetko. Skutočne vládnuci nám tu chcú urobiť peklo na Zemi, pritom sa na Zemi nemení nič závažného, chodíme do práce ako predtým a aj Slnko rovnako svieti. Keď už si to peklo užijeme potom nám akože ponúknu záchrannú paprču, v skutočnosti nás len zotročia bez možnosti úniku, technológie na to už majú a my ovec s tým budeme súhlasiť. To je spôsob akým vládnuci s nami pracujú...
Ešte nie, ale k tomu by skôr či neskôr došlo, veď do Ukrajiny museli investovať miliardy a to nebolo len tak. Nevieme to iste, ale stačí ak si to Rusi mysleli(a nik im ten názor nevyvrátil) a tak z ich pohľadu museli začať vojnu hneď potom ako Ukrajina a USA odmietli rokovať o neutralite Ukrajiny.
V ekonomickej oblasti sa bráni útokom EÚ(sankcie) a to veľmi úspešne, je to EÚ ktorá bude mať veľké problémy, deindustrializácia EÚ už prebieha.
Vo vojenskej oblasti len likviduje ukrajinskú armádu, určite to nie je obsadzovanie územia, ktoré by bolo priorita, postup ruskej armády je veľmi pomalý.
Rusko sa bráni veľmi úspešne, kto najviac doplatí na túto vojnu bude Európa.
Ako to myslíš, že dobre? Rusi pri dobýjaní tej zeme preliali potoky krvi a ty chceš, aby to len tak vyhodili z okna, myslíš to naozaj vážne?
Nechápem len jedno prečo to píšeš sem a nenapíšeš to Rusom iste ťa poslúchnu.
Rusi za tie územia, ktoré požadujú preliali krv, veľa krvi, čo navrhuješ ako satisfakciu pre Rusov?
Pôjdeš žiť do Ruska ako náhrada za stratených mužov, ktorí tam padli alebo čo navrhuješ?
Kto je vlastne skutočne ten Jehova, ktorý túži po uctievaní a moci? Zjavne túži po ideálnych otrokoch a nedá sa zrovnať so skutočným Bohom. Kto už počul o Anunnaki domyslí si, že biblický Jehova bude zjavne ich vodca...
Milí Gruzínci hrozí vám, že budete ďalší na rade, ktorí budú umierať za pánička za oceánom a pán Lavrov vás na to len upozornil. Len sa majdanujte a šplhajte do americkej zadnice, USA od vás nechce nič iné len pomoc pri zničení Ruska nech vás to stojí čokoľvek.
To je možno u kňazov, teda vedcov, ale rozvoj vedy je ovládaný cez granty a teda dá sa riadiť čo sa bude rozvíjať a čo nie.
U pospolitého ľudu prevláda viera vo vedu to sa nedá poprieť.
Veda je forma moderného náboženstva, to je pravda. Niektoré oblasti vedy sú čistý paškvil napríklad história alebo ekonomika. Tie úplne podľahli tlaku vládnucej vrstvy o manipuláciu. Ani ďalšie oblasti vedy manipulácii neuniknú ak sa to hodí vládnucim ako ukazuje nedávny príklad covidu. Mnohé oblasti aplikovanej vedy sú potláčané, preto aby sa na Zemi udržal status quo napr. v oblasti lacných energií. Iné oblasti ako napr. tie, ktoré podporujú výpočtovú techniku alebo robotika sú plne rozvíjané, pretože môžu poslúžiť na kontrolu a ovládanie.
Všetko sa to deje s jediným cieľom a to ovládať pospolitý ľud a to sa dialo od úsvitu dejín. Na druhej strane náboženstvá sú tu oveľa dlhšie a tak boli manipulované takmer dokonale je to vidieť hlavne na židovstve a kresťanstve, islame ale aj na ostatných. Zámer bol spraviť z nich nástroj na ovládanie s tým, že v nich boli pokrivené, vylúčené časti, ktoré by mohli slúžiť skutočnému rozvoju, skutočnému priblíženiu k Bohu.
Choď sa spýtať obyvateľov na Donbase, Luhansku... či chcú byť pod Ukrajinou alebo pod Ruskom a potom tu vypisuj tie svoje táraniny. Boli to Ukrajinci, ktorí 8 rokov bombardovali vlastné civilné obyvateľstvo a robia to dodnes.
Väčšina ľudí na Slovensku už vie koľká bije, to len pár ľudí s pomalším myslením tu vypisuje somariny a medzi nimi si aj ty.
Odporúčame