Podľa Káčera je to vojna princípov, jeden je princíp obkľučovania a zadržiavania, ten sa mimochodom používa aj na Čínu a druhý je princíp boja o prežitie.
Podľa Káčera je to vojna princípov, jeden je princíp obkľučovania a zadržiavania, ten sa mimochodom používa aj na Čínu a druhý je princíp boja o prežitie.
Mali sme spolu pár debát, bohužiaľ väčšinou vymazaných cenzorom. Takže nemáme rovnaké názory, koniec vojny na Ukrajine vyjasní mnohé aj tebe...
Ľudský mozog je len prijímač a vysielač som niekde čítal, samotné vedomie má zdroj inde. Práve preto nie je potrebné obávať sa AI pretože tá sa nikdy nestane vedomá, vždy to bude len bežiaci program..
Netreba papkať všetko čo nám servírujú média, sem tam je potrebné použiť aj ten inštrument čo máme na krku.
Ale no teolog, veď kresťania vedia, že Lucifer bol druhý po Bohu(najmocnejší), ale sa dal na zlé chodníčky. A démoni odkiaľ by sa vzali, veď Boh je všetkým! A ľudstvo je špeciálna sorta v stvorení, my sa na Zem rodíme čistí(nič si nepamätáme) to za prvé. A za druhé ľudská bytosť sa od prirodzenosti úplne zameriava na vonkajší svet takže na to, aby sme začali hľadať Boha v nás musíme vynaložiť úsilie. U ostatných bytostí to tak nie je.
Ok, ďakujem za poučenie, fakt som si myslel, že všetci sú odpísaní okrem 144000 jehovistov.
Ten posledný príspevok sa triafa do čierneho, aj keď o tom autor netušil. Aj v biblii sú najprv bohovia(Elohim) s množným číslom. Ak ste čítali Epos o Gilgamešovi tam je to tiež jasne naznačené. Dovoľujem si tvrdiť, že pôvod Bohov v histórii ľudstva je v objavení sa mimozemšťanov na Zemi. Stopy toho je vidieť na celom svete...
A prečo tu nie sú dnes? Potom čo nás naučili úplne základy - poľnohospodárstvo, stavebníctvo... sa stiahli a pozerajú sa na nás ako sa nám darí. Ozvú sa nám keď prekonáme detské nemoci našej civilizácie.
Ja sa len smejem, pretože je to hovadina na n-tú. Všetci bez výnimky sme božie deti a všetci sme nesmrteľní, len väčšina o tom nevie.
Uff tak toto je ťažké tajomstvo, menoslov tých 144000 nemáme? To by bolo ideálne, my ostatní by sme mohli spraviť okamžitú sebevraždu, veď načo sa snažiť prežije aj tak len tých 144000.
A z akého dôvodu majú štáty prijať záväzok 2%? Bude drag nach osten, alebo je potrebné len nazbrojiť čo bolo dané na Ukrajinu zadarmo?
Ja vyhlasujem nové heslo a to Európa bez zbraní, čo je dnes aj tak už takmer realitou.
Reagujem na názory a fakty, nie na nadávky rôzneho druhu.
Vyslúžil si si vstup do ignore listu
Situácia nám naďalej eskaluje.
Som zvedavý čo spravia Rusi ak bude na Ukrajine použitá munícia s ochudobneným uránom, Rusi sa vyjadrili, že je to ako špinavá jadrová bomba. Chápem ich, že nechcú eskalovať až do armagedonu, ale na to budú na rozdiel od Fínska v NATO musieť reagovať.
Bez Stalina by nebolo Rusko, na jeho území by boli menšie štátiky, ktoré by ťažili suroviny pre úbermenschov, a my ak by sme prežili by sme pre nich otročili.
Každý máme nejaký vývoj, Stalin tiež nelúpil peniaze pre seba ale pre stranu a strana tu bola preto, aby sa ľudia mali lepšie, aby Rusko na tom bolo lepšie.
Ťažko sa nám posudzujú reálie vtedajšieho Ruska, zmýšľanie ľudí...
Ako tu na internete koluje, po Stalinovi tu zostalo pár drobných z vrecka, fajka, kvalitný tabak a veľmoc.
Z nášho pohľadu bol Stalin záchranca, zachránil nás pred škaredým osudom v štvrtej ríši, vynikajúcim riadením zachránil takisto ZSSR. Tie milióny až stovky miliónov mŕtvych, ktorí skonali v gulagoch o tom nám píše hlavne Solženicin. Okrem beletrie by to chcelo nejaké fakty z archívov ZSSR napr., ale toho sa nikde nedočkáme.
Stalin iste nebol žiadny anjel, jeho riadenie krajiny bolo ale výnimočné a za to mu patrí obrovská zásluha. Musíme pochopiť, že tí čo riadia tento svet nikdy nechceli ísť cestou socializmu s riadením v prospech ľudí, preto tá nenávisť k nemu a tí čo prišli po ňom vidiac svoju malosť radi pošpinili jeho odkaz...
Ale prosím ťa, veď tu všetci vidíme dvojaké metre Západu, ako hovoril trpaslík(Dzurinda), kde je vôľa tam je cesta. Ukrajina by do NATO vstúpila a vstúpila by tam v zrýchlenom režime, pretože je to v záujme USA.
Ukrajina kapituluje skôr či neskôr, vývoj dnes proste nepripúšťa iný koniec.
Socialistické Československo vyrábalo všetko od špendlíka až po lietadlá. Boli sme plne sebestační v kvalitných potravinách a takmer všetkých výrobkoch. Dnes dovážame 60% potravín(odpad zo Západu), ako dlho môžeme robiť ako Slovensko samostatnú politiku?
Mali sme vlastnú a nie malú armádu, žiadne dlhy a do dôchodku sa chodilo v 60 rokoch(muži), ženy skôr. Dnes tu máme oveľa vyššiu produktivitu práce, enormné dlhy, takmer žiadnu armádu a do dôchodku sa pôjde pomaly ale isto v 70 rokoch. Toľko k výkonnosti systémov a ožobračovaní RVHP.
Odporúčame