Zaujímavé, že nikto nežiada Zelenského o to, aby uzavrel mier. Na akej planéte to žijem, to sa mi snáď zdá.
Zaujímavé, že nikto nežiada Zelenského o to, aby uzavrel mier. Na akej planéte to žijem, to sa mi snáď zdá.
Neustáli to, u nás by to bolo veľmi podobné, zrazu by sa do ulíc vyhrnuli ľudia, ktorým by tak veľmi záležalo na nejakom zákone. Keď sa jedná o protesty za mier, ktoré tu prebehli a budú prebiehať, tak tam prídu ľudia naozaj spontánne, v prípade protestov riadených a platených mimovládkami a tou správnou ambasádou tak tam by prišli platení profesionáli...
Tak za prvé umierajú tam žoldnieri, teda regrútovaní väzni, na rozdiel od Ukrajiny, ktorá už povoláva deti a starcov.
Za tri dni zvrhnúť vládu to predsa vyhlásili Američania a nie Rusi.
Však im napíš, aby odišli určite ťa poslúchnu. Oni za tú Zem zaplatili krvou čím to chceš vyvážiť?
Len zvyšujú tlak, aby sa našiel konečne niekto, kto je ochotný rokovať o mieri. Eskalovanie konfliktu z oboch strán stále pokračuje, je to ako hra malých detí na piesku. Rusi stále hrajú s jednou rukou za chrbtom, som zvedavý kedy ich to prestane baviť. Modlite sa, aby Putin žil alebo nebol nahradený, pretože len potom dôjde ku skutočnému pritvrdeniu zo strany Ruska.
Nás tiež prepadli Poliaci tuším v 1939 a Maďari nám okupovali cez druhú svetovú vojnu časť územia a čo teraz?
Si obyčajný vojnový štváč adriang. A nie Rusko a Ukrajina si od prevratu v 2014 na Ukrajine neužívali dobré susedské vzťahy a stačilo len odsúhlasiť neutralitu Ukrajiny a vojna nemusela byť.
Vzťahy Ruska a Fínska sú naozaj dobré a keď Fínsko vstúpi do NATO iste ochladnú, ale kto chce kam...
USA chce zničiť Rusko za cenu zničenia svojich vazalov v Európe a o tom to celé je.
Už nech padne ten dolár, alebo nech začne občianska vojna v USA. Neželám nikomu nič zlé, len chcem zastaviť to nepríčetné eskalovanie zo strany USA. Doteraz si Fínsko a Rusko užívali susedské vzťahy bez najmenších problémov...
Boh Bhgavadgíti nie je len externým Bohom tak ako Boh židov(Anunaki). Je základom každej bytosti aj teba Janko, môžeš ho nenávidieť, ale to sa len obraciaš sám proti sebe. Bagavadgíta nie je o uctievaní externého Boha, je o sebarozvíjaní a cez vnútorný rozvoj dosahovaní toho nezrodeného v nás. Proste to nie je židovská kultúra a božstvo smrti, ktoré im prikázalo pozabíjať v spánku tých, ktorí ich prijali a zobrať si ich ženy...
https://vedabase.io/sk/library/bg/
Ja mám český preklad, vydanie zo 1972, ten je oveľa poetickejší ako odkaz, ktorý som uviedol, ale postačí aj ten. Dám ti sem pár veršíkov skorpion,, môžeš porovnať s hĺbkou textov biblii.
Kto si koná svoju povinnosť bez lipnutia a plody svojej práce prenecháva Najvyššiemu Pánovi, toho sa nedotkne hriech, tak, ako sa voda nedotkne lotosového listu.
Tí, ktorých myseľ, viera a inteligencia sú uprené na Najvyššieho a ktorí hľadajú u Neho útočisko, sa dokonalým poznaním celkom očistia od všetkých pochybností, a takto kráčajú cestou oslobodenia.
Človek, ktorý sa neraduje, keď dosiahne niečo príjemné, a ani ho nerozruší, keď ho zastihne niečo nepríjemné, ktorý má neochvejnú inteligenciu, nie je pomýlený a pozná vedu o Bohu, už zotrváva v transcendencii.
Takýto oslobodený človek sa vo svojom vnútri teší z ustavičnej radosti, lebo ho nepriťahujú hmotné zmyslové pôžitky. Takto sa raduje z bezmedznej blaženosti, pretože je sústredený na Najvyššieho.
Oni z tých detí potrebujú vychovať ďalších vojakov, aby keď narastú ich mohli poslať do ďalšej vojny proti Rusku.
Biblia nie je jediná kníh ako ona je veľa aj starších ako ona aj časovo nedávnych. A mnohé sú kvalitnejšie ako biblia, pozri si napr. Bhagavadgítu - spev vznešeného, to sú priame nádherné texty, nie ako v biblii všetko len náznakom. Židovský Boh je oproti Bohu Bhagavadgíty len obyčajný chudák túžiaci po uctievaní.
Je mi jasné, že to s tebou nehne skorpion píšem to tu kvôli ostatným.
Všetko by záviselo od situácie na bojisku, pokiaľ by Rusi prehrávali a usúdili by, že je ohrozené ruské územie, t.j. Krym a súčasné územie Ruska(bez 4 pripojených oblastí) tak nebudú váhať a použijú taktické atómovky.
Pokiaľ by sa NATO zapojilo priamo do bojov, tam si to netrúfam odhadnúť, ale je možné, že tam by už eskalácii až do armagedonu nebolo možné zabrániť.
Prezidentom má byť aj tak Pele, hneď ako vynesie na kandidátke ten správny odpad do parlamentu.
Zvažujme teda, v Európe vládne kresťanstvo nejakých viac ako 1000 rokov, sme na tom duchovne lepšie ako predtým? Môj dojem je, že ani nie a keďže sa píše podľa skutkov poznáte ich, je celé kresťanstvo falošné učenie.
V meste kde sa už prakticky rok bojuje je vyše 4000 civilistov, čo tam preboha robia? No sú ako živé štíty a to je veľké svinstvo, nedávno Rusi vyzývali Ukrajincov nech evakuujú civilistov. Rusi si vážia ukrajinských civilistov ďaleko viac ako hrdinovia z ukrajinskej armády.
Pán Zala akosi pozabudol spomenúť, že Ukrajina je na hraniciach Ruska, Ukrajina bola súčasťou ZSSR. Keby sa niečo také stalo s USA a po ich rozpade by s niečím takým prišiel napr. Texas, tiež by väčšina podporovala USA v boji proti nemu. Pretože by chápala, že u veľmocí existuje akási sféra vplyvu. Nech pán Zala zodpovie otázku čo robí NATO v ruskej sfére vplyvu a potom sa môžeme baviť o tom kto je a kto nie je agresor.
Pekne to pán profesor vysvetlil, samozrejme tým jednoduchším proamerickým trolom to nedôjde o tom nemám ilúzie. Ponúka sa nám tu otázka, prečo sa potom vedie táto vojna zo strany Západu, keď Západ, aspoň tí múdrejší z jeho predstaviteľov vedia, že nemôžu vyhrať?
Podľa mňa hrajú na oslabovanie Ruska a nádej, že sa rozloží samo na jednej strane a na druhej strane je to chamtivosť vojensko-priemyselného komplexu, ktorý v skutočnosti v USA vládne, tie zisky sú neskutočné. Zaplatí to Európa, Ukrajina krajinou a živou silou, EÚ peniazmi, takže sa nedivte, že inflácia nám rastie a bude rásť. Po ďalšom eskalovaní možno príde aj na živú silu východnej Európy, ale to je zatiaľ otázka blízkej budúcnosti.
Vyššia škola je mystika až ňou sa snažíme uchopiť celú našu bytosť, čítanie kníh a modlitby to sú len základy, tu sa stále len pohybujeme len na úrovni mysle.
Samozrejme to závisí na našej úrovni, niekto potrebuje vysvetliť základy a niekto sa s tým už nemusí zdržiavať.
Odporúčame