Ak ho zavrú nebude to spravodlivé, média klamú a zavádzajú každý deň a zákon ich chráni v špeciálnom režime. S troškou nadsádzky môžeme povedať, že za situáciu tu na Zemi môžu média. Vieme, že média sú len slúžkou vládnucej moci(mainstream), hoci sa tvária ako nezávislé, ich úlohou je vytvárať realitu a nie ju popisovať, hoci sa tvária, že je to naopak. Média sú veľmi významnou zložkou matrixu a bez nich by to jednoducho nefungovalo...

