Nuž keď Rusi použijú presnú raketu a trochu vám to cvicisko rozoru, čo budete hovoriť potom?
Toto je tak nezodpovedné, je mi zo Západu zle, všetci chcú bojovať do posledného Ukrajinca, brrr
Nuž keď Rusi použijú presnú raketu a trochu vám to cvicisko rozoru, čo budete hovoriť potom?
Toto je tak nezodpovedné, je mi zo Západu zle, všetci chcú bojovať do posledného Ukrajinca, brrr
Si sa sem prišiel vygrciat zo svojich minerálov. Ignore.
Zato my máme najlepšieho vládcu v galaxii . Pútina Rusku môže závidieť celý svet, vďaka jeho riadeniu prejde celý svet cez toto kritické obdobie kedy sa presúva moc od jedného hegemona k viacerým, bez toho, aby zanikol. Aj keď USA kopú ako zdochynajuca kobyla(Ukrajina) nebude im to nič platné, len rýchlejšie prídu o svoju moc (aj nad Európou napr.)
Tieto povrchné články o politike sú súčasťou systemu ako ovládať plebs tak, že tan ani netuší, že o ničom nerozhoduje. Prečo napíšete články o rovnosti politickej sútaže, o tom, že len bohatí ľudia majú šancu vyhrať voľby, o jedinom volebnom obvode, ktorý spôsobuje, že v súťaží môže uspieť aj taky (clovek?) ako Matovic. Prečo napíšete, že po odovzdaní hlasu už ľudia nemajú žiaden dosah na politikov, že tu máme partokraciu...
Už to nie je ukrajinská zem, čo Rusi obsadia už viac nepustia.
Je to ich Zem, kto iný by mal za ňu bojovať?
Bojujú za právo viesť normálny mierový život, bez každodenného ostrelovania, útokov ukrajinskej armády... a to už niečo znamená, platia krvavú cenu ale s víziou na dlhý mierový život...
Však nech nerokuje a zanikne. Ukrajina je taky suverénny štát ako ja kolaborant je plne pod riadením USA, správa sa samovražedne.
Prezraďte nám pán Repa ako ma Rusko dosiahnuť jeden z cieľov vojny a to neutralitu Ukrajiny, keď Ukrajina odmieta rokovať o mieri. Jednoducho mu neostáva iné ako pokračovať v obsadzovaní Ukrajiny. Bud sa Ukrajina vráti k rokovacieho stolu a bude seriózne rokovať alebo nakoniec ako štát zanikne, je to jej voľba a tie propagandisticke blaboly si nechajte pre jednoduchších.
Na tom predsa nezáleží co bude robiť Porosenko, dôležité je, že Ukrajinci uzavrú mier. V zmluve si to Rusi poriesia tak, ako budú potrebovať.
Je to len jednoduchá logika, samozrejme sa môže udiať všeličo Američania už reaktivuju Porosenka, takže je možné, že odstránia Zelenskeho a mier nakoniec bude...
Rusko je najväčšia vojenská veľmoc na planéte, keď sa bude bojovať konvenčné vyhra a náplní svoje ciele, ono to už začína dochádzať aj Ukrajincom...
Len nasierajte Rusov, oni držia len po určitú hranicu, ak to presiahne určitú hranicu zariadia sa... už to ukázali mnohokrát aj na Ukrajine a keďže riadenie v Rusku je neporovnateľne lepšie ako v USA a NATO tak z toho bude len ďalšie fiasko.
Rusi sa nestazuju, oni iste dokončia co začali, keď dobyju ruskojazycne oblasti prejdú na zrýchlený režim. Prestanú brat ohľad na civilistov a zrychlia postup...
Rusko sa jasne vyjadrilo o cieľoch vojenskej operácie, deratizácia a demilitarizacia Ukrajiny. Podmienkou je teda neutralitu Ukrajiny a tu možno dosiahnuť len dohodou o ktorú Ukrajina nemá zaujem (Zelenskyj jednoducho nárokuje o mieri). Takže Rusom neostane nič iné len dobyť celú Ukrajinu.
No daj ako sa vybudovalo Slovensko pod vládou USA, koľko nemocníc, mostov, fabrík. Daj o tom aké sú platy v EU a kde sa nachádza Slovensko, začínajú nám kolabovat mosty postavené v 50 rokoch, teraz je tu o tom článok....
Ak by Rusi dnes skončili Ukrajina neprestane ostrelovat Donbas a do roka má atómovú bombu, ktorú by aj použili. Nerobím si ilúzie Ukrajina pod vedením Zelenskeho sa správa samovražedne.
Presne a pokiaľ Ukrajina neprijme mierové podmienky, ktorých súčasťou bude aj jej neutralita dovtedy bude vojna pokračovať, Rusi nemajú na výber, musia dokončiť co začali inak by ukázali slabosť.
Niektorí reagovali na tvoj model a niektorí na situáciu na Ukrajine. Problém modelov je v tom, že ponúkajú len zjednodušenu simuláciu reality a ten tvoj je ozaj velmi zjednodušený akosi zabudol na prispevok Ukrajiny. Takže príspevky reagovali na ono zjednodušenie.
Skus si tento prispevok po sebe viackrát prečítať. Ludia môžu mať rôzne nazory, tie vyplývajú z ich histórie, ich nastavenia, preto je potrebné porozumenia ak sa nezhodujú s naším. Nazývať ostatných duševné postihnutých len preto, že sa nezhodujú s mojim je príznakom čoho?
Precitaj si môj prispevok nižšie tam nájdeš odpoveď.
Ludi môžeš presvedčiť len argumentami ak vôbec, väčšina ľudí pokladá svoje názory za súčasť seba samého a nie sú schopní prijať aj sebejasnejsie argumenty, zmenia sa len po získaní zivotnych skúsenosti.
Odporúčame