Ťaženie proti drogám je len jedna z nezmyselných vecí, ktoré vymysleli politici. Politik ak si nevie dať s niečim rady začne s tým bojovať. To je preň ideálna situácia, problém to síce nerieši a spravidla sa tým všetko len zhorší, ale on vykazuje činnosť a môže míňať naše peniaze na nezmysly.
Mäkké drogy prírodného pôvodu by sa nemali zakazovať. Situáciu to len zhorší - syntetické náhražky sú ďaleko nebezpečnejšie, prechod na legálne oveľa nebezpečnejšie drogy, ktoré ničia ľudské životy.
Tak ako vo všetkých ostatných oblastiach, politik tak rád siaha na našu slobodu..., povedzte mi koho je čo do toho čo si ja pestujem na záhradke napr.

