Nuž každý musí začať od seba, ten kto len nachádza výhovorky sa nikam nedostane.
No áno podmienky sú tu ťažšie, o to väčšiu cenu má potom naše správne konanie.
Nuž každý musí začať od seba, ten kto len nachádza výhovorky sa nikam nedostane.
No áno podmienky sú tu ťažšie, o to väčšiu cenu má potom naše správne konanie.
No vidíš Janko čo seješ to aj žneš je pekný príklad na to ako vysvetliť zákon karmy. Povieš si veď to vie aj malé dieťa, tak potom prečo sa ľudia podľa toho nechovajú. Pretože na to, aby to človek pochopil tu musí absolvovať niekoľko životov, musí okúsiť na vlastnej koži, čo znamená siať a žať zlo, hnev, nenávisť...
Elita, ktorá si môže tlačiť peniaze nejakých 100 rokov(FED) už dávno ovládla zdroje a výrobné prostriedky. Čo však musí silne pociťovať je, že zdroje planéty sa míňajú na fungovanie otrokov, ktorých je planéte už príliš veľa. V minulosti nedokázala všetko uriadiť a tak sme tu mali dva antagonistické bloky, ktorých sila sa odvádzala aj od kvality a množstva ľudských zdrojov. Dnes je už ale planéta zjednotená a množstvo práce zastanú roboty, takže z ich pohľadu je potrebné množstvo otrokov zredukovať pretože už nie sú potrební a zbytočne prežierajú zdroje.
Cieľom elity je zabezpečiť si slušný život na veľmi dlhé časové obdobie, z tohto pohľadu je redukcia obyvateľstva logická a dokonca nevyhnutná.
Za samovraždu detí je zodpovedná celá spoločnosť. Spoločnosť v ktorej žijeme je chorá, všetci to vieme a akceptujeme to. To poukazuje na to, že my všetci sme zodpovední...
Nezmysel, nadzvukové lietadlá predsa nebudú určené pre plebs a pre bohatých sa predsa žiadne obmedzenia nezavádzajú.
Neviem, neviem keď si spomeniem na socík ako sa chľastalo všade a pravidelne... Tá mariška je oproti alkoholu len slabý čajíček, aj keď s niektorými dokáže zamávať aj ona.
Čo je to duchovno? No predsa poznanie seba a následné dosiahnutie harmonického žitia so sebou samým. Nemyslite si že je to jednoduché, väčšina obyvateľov zemegule je od toho stavu na hony ďaleko.
Je to jednoduché, čím menej politikov nad nami čo o nás bez nás rozhodujú tým ľahší život pre obyčajného človeka.
Kto už by si dnes kupoval nové auto - dlhé dodacie lehoty, problémy z emisnými kontrolami, nehovoriac o elektro mobilite.
A čo sa zmení, pôdu u nás kupuje kde kto.
Pôda by podľa mňa nemala byť predávaná iba prenajímaná, ale to je iná pesnička.
Niet nad dobrú masáž pŕs.
Má to len jeden zádrhel, museli by sme mať vládu, ktorá je schopná samostatne a slobodne sa rozhodovať a to tu nebolo od čias Mečiara. Ešte Fico čiastočne kládol odpor, ale tí čo sú tam dnes tým z americkej ambasády netrčia ani topánky.
Je už známe, že PCR testy nevedia rozlíšiť chrípku, nachladenie, covid. Začína nám pomaly chrípkové obdobie, ale ovečky traste sa.
Čas preverí moje tvrdenie.
Posledná veta je najdôležitejšia z celého článku. Každý má nakoniec dôvody prečo učinil alebo neučinil, čas ukáže či to bolo správne rozhodnutie, realita beží a preverí naše rozhodnutie. Na tejto planéte sa človek celý život rozhoduje aj keď nemá dostatok informácii, pokiaľ nemá rozvinutú intuíciu, čo sa o drvivej väčšine z nás nedá povedať. Spoliehať sa pri rozhodnutí na nejaké učenie je taká istá nedostatočnosť(hlúposť) ako spoliehať sa na informácie v médiách.
Inflácia sa rozbieha a skončí sa až koncom fiat mien. Zatiaľ to nie je vidieť, ale také sú plány globálnej elity. Už je vytvorená nová mena - digitálne euro a na tú nakoniec všetci dobrovoľne prejdú, keď bude inflácia papierového eura neznesiteľná.
Jasne ze mi si to ods.. ieme prví, o tom ziadna. Ja len, že oni sú tak bl.. že si myslia, že so svojimi peniazmi sú v bezpečí.
Aj ja mam par mystických myšlienok, vhladov.
Karma je to co sa tu prevteluje, alebo ako to niektorí nazývajú duša. Je to nastavenie, ktoré je obsahnute v tele.
My sme výhonky jediného.
My sme prázdnotou v ktorej sa všetko zrkadli.
My sme všetkým, niet rozdielu medzi tým vonkajším a vnútorným.
Prečo s tým otravujete obyčajných ľudí? Vládcovia planéty majú nutkavý pocit, že míňame príliš veľa, že prežierame ich vzácne zdroje a tak je potrebné znížiť našu spotrebu. No a agenda zelená ekonomika je nato ideálna.
Čo keby ste celosvetovo znížili ťažbu ropy napr. o tých 12%, to by predsa bolo oveľa jednoduchšie to presadiť, stačí dohoda na pôde OSN. To vy vládcovia ale nechcete, to by ste si museli znížiť zisky a to je nemysliteľné.
Čo keby korporátne, oligarchické skupiny prestali drancovať planétu a namiesto toho začali s jej obnovou? Ak zničíte na planéte rovnováhu a stane sa neobývateľnou kam sa so svojimi peniazmi odoberiete na Mars?
Vládcovia je mi z vás na zblitie.
Cirkus beží, toto je nový typ reality show. Každodenné povinné sledovanie farebnej mapy a s tým súvisiace meniace sa opatrenia, zvyšujúce sa počty povinnej očkovacej dávky a iné opatrenia zabezpečia každému účastníkovi dostatok zábavy...
Odporúčame