Prečo s tým otravujete obyčajných ľudí? Vládcovia planéty majú nutkavý pocit, že míňame príliš veľa, že prežierame ich vzácne zdroje a tak je potrebné znížiť našu spotrebu. No a agenda zelená ekonomika je nato ideálna.
Čo keby ste celosvetovo znížili ťažbu ropy napr. o tých 12%, to by predsa bolo oveľa jednoduchšie to presadiť, stačí dohoda na pôde OSN. To vy vládcovia ale nechcete, to by ste si museli znížiť zisky a to je nemysliteľné.
Čo keby korporátne, oligarchické skupiny prestali drancovať planétu a namiesto toho začali s jej obnovou? Ak zničíte na planéte rovnováhu a stane sa neobývateľnou kam sa so svojimi peniazmi odoberiete na Mars?
Vládcovia je mi z vás na zblitie.


