Karol a Pichadlo o čom to tu... Loreal je predsa jedna firma, jeden kolektív, všetci spolu sa podieľajú na úspechoch firmy, ale smotanu zlíže iba majiteľka, to je nemorálne a rozkladá to ľudskú spoločnosť. Aký záujem majú všetci tí roboši, ktorí firmu vypracovali na jej existencii? V rozvinutom kapitalizme žiadnu, aj tá majiteľka vo firme zrejme vidí len generátor na peniaze. Aký budú mať všetci obyvatelia štátu na jeho existencii v rozvinutom kapitalizme? Vtedy štát slúži bezvýhradne bohatým a chudobní sú len zdieraní a k tomu stavu sa blížime míľovými krokmi - likvidácia školstva, zdravotníctva... už predsa beží naplno.

