USA sú len jednoduchým pokračovaním britského impéria, dokonca byt som si dovolil tvrdiť, že tam vládnu tie isté skupiny, tí istí ľudia(generačne samozrejme vymenení).
Krajiny sa nemôžu spojiť proti záujmom vládnucej oligarchie pretože sú ňou priamo ovládaní, čiastočne okrem Ruska.
Milí jehovisti, keď sa tak snažíte pozerať na všetko cez prizmu jednej knihy, tak vám jednoducho uniká pravda. Môžete si tu písať čo chcete, ale vyjadrujte sa radšej len k vášmu bôžikovi Jehovovi, tam si môžete tvrdiť čo chcete. Keď sa však začnete vyjadrovať k realite narazíte.


