Pekne si to napísal Janko. Toto od nás matrix chce, aby sme verili, že je história ľudstva. Ako poznamenal deltoid je tu viac nezrovnalostí, takže je to zase skôr otázka viery. Tak ako všetko čo sa dozvieme na tejto Zemi nie je nikdy istota. My si tvoríme svet aj tým, že akceptujeme alebo neakceptujeme to čo sa nám predkladá. To čo tvoríme mysľou nie je realita, je to náš výtvor. Veď si len pozrime príspevky tých čo diskutujú - každý z nich si vytvoril vlastný myšlienkový svet, ktorému verí. Keď sa Buddhu pýtali aký má názor na posmrtný život, odpovedal, že nemá názor, že sa zbavil všetkých názorov. Aj toto nám chcú majstri povedať - nezaoberajte sa tvorbou a prebývaním v mentále, obmedzte to na minimálnu mieru. Realita nie je v mentálnom svete, je mimo neho.


