No niektorí maju dokrivené papule po slopanici.
No niektorí maju dokrivené papule po slopanici.
NEBOJME SA, DOBRE BUDE!
Športovec za 800€ netto mesačne je debil.
naše BVP, alebo mysliš tie v licencii?
Nevedel som pioniersky slub a tak som sa nestal pionierom. Narušoval som verejny poriadok.
Sa stavím, že tomu nerozumieš. V jednej veci. Chceš vedieť v ktorej?
Ak nie je pevne určene pracovisko, tak sa može stať, že bude volať šéf a pytat sa, kde ten dotyčny je. No a odpoved može byť: V západoslovenskom kraji a nebude klamať. Je tak?
Takže debata je vlastne téma: prečo F16 a nie iné? Ved OK, aj gripeny by nam určite stačili. Ale takto debata nebola. Kludne začni, ja v tomto nie som odborník. Len ti píšem, že drak lietadla je OK a nova elektronika tiež.
Teba je tu na fore škoda: https://domov.sme.sk/c/23360827/stihacky-f-1…
myslíš, že to maju na sklade ako ponožky? prídeš, vyberieš a zaplatíš?
Nie som taky odborník na vojenske lietadla ako ty. Ale drak je stale OK, a elektronika, navigácia a riadenie strelby su najnovšie.
takže teba? lebo blava je taka mala riečka pri Trnave
a čo by si chcel, aby mala obočie ako Leonid?
Nás ženáčov oholia manželky.
Chceš válku? Tak trenuj. Do plnej polnej a trenovať. Ruské tanky su vraj rýchle, tak musíš byt rýchlejší.
Správne, ale dnes hlasili, že Medveďov 274 a hladina ustálená
Hádaj, skus 50 na 50, zavolaj priatelovi, alebo napíš a ja ti poradím
Sotak mi pride ako taky v y ch c á n e k
Odporúčame