Podla mna ty mu tajne držíš palce, to len navonok sa maskuješ, že nie. Ty beťár jeden!
Podla mna ty mu tajne držíš palce, to len navonok sa maskuješ, že nie. Ty beťár jeden!
A ty? Šak napíš ty članek. Nech si prečítame ty mudrlant.
Vraj sa na celej ukrajine bojuje, tak píšu. Tak nevím co je na temto pravdy:
Napísal si toho až až. A stačilo to? Nie, budeš písať pravdu a lasku nadalej.
ty si odpusti šaškovanie tu v diskusii
Pamätám vtedy pred 50 rokmi.
nemáš 10€ na netflix?
Poznaš z vlastnej skusenosti, však? A od vtedy to s tebou ide dolu svahom.
Zabudol si si rano vziať tabletku?
Čítaj s porozumením, pourážal ťa. Bol si v podstate flákač. Tvoj problem.
Ale nech žije ukrajina. Súhlasím, ale za svoje!
Bolo to komplikované, ale mám strašne rád, ked tu píšu o tom blbečkovia čo nikdy neboli ani mesiac v uniforme.
On je zamaskovaný kremelský agent. Ešte uvidíte ako otočí.
Na mieste zdrať ako hadať. Vycápať obuškami.
ty si spadol na hlavu
Vzal si si tabletku? Však nie! Tak rýchlo, zapiť a do postele!
A ty si slúžil za čssr 2 roky? Ked o tom píšeš? Ja áno.
Na socialnej spravodlivosti nie je nič zle. Len sa to nesmie prestreliť.
Odporúčame