Ten bol dobrý a teraz ten o karkulke
Ten bol dobrý a teraz ten o karkulke
S Igiotom za krajšie zajtrajšky!
Mne nad tym zastal rozum.
No a do tej skupiny patrí aj Visolajsky.
nevadí, hlavne, že ty si sa trafil a to je dôležité
Došli ti tabletky?
Až na to brouku, že každý us prezident je od poslednej vojny, teda 2.svetovej zajatcom korporátneho biznisu vojensko priemyselneho komplexu. Zarabat a zarabat je ich kredom. To nezmeni ani Fico, ani Zuza, ani ty.
Teraz sa prevalilo, kto režíroval konflikt na ukrajine a prečo. O peniaze ide až na prvom mieste.
teraz sa oplatí niečo presunúť z konz.fondov do indexu
Suvorov spí?
Ten bol dobrý a čo máš ešte v talóne?
Tak ako aj ty
Habs si to zaslúžili. Ešte vyzrieť a môžu byť vážnym ašpirantom na víťaznú trofej.
Chmulo, ja mam daleko od PS. Ne se r sem politiku.
Celá republika je takto nastavená.
Hossa v jeho veku nosil puky
to že bol pochod? to bolo motkanie sa po ulici ako ožraly namorník
Z teba by bol dobrý brankár
aha, tak vzácna, a ty si vtedy žil na marse
Odporúčame