Nebojme sa, dobre bude!
Aj ty sa fašizuješ? Hladaš vinníka, idealne v starých ľuďoch, všakže? Už len pouvažovať nad konečným riešením vyjedačov, však?
Jo a trnavský Igiot všetko zachránil a dobre to dopadlo.
1. Nie som poberatel žiadneho dochodku, 2.starý otec je OK a ty 3. si ťažký progresívny primitív
Kto? my dvaja?
američania nie sú národ
Ach to fakt? Fico akože vyplaca mzdy?
No krása, nám chybaju dialnice, byty....
Tak veru. No a mne stačila brigada v pivovare Stein v 83 roku. Vo varňách sa okrem jačmeňa varili aj šváby. A aké výživné pivo to bolo!
Ale vraj po tych chrobakoch a kobylkach pekne stojí. Nevyskúšame?
Vysporiadať?
To je čo?
Som rád, že nas ochrániš, až nas prekvapí nepriateľ.
Podarovala mu kopačky
Kotlárova analýza je ako Colombova manželka. Tiež o nej hovoril a nikto ju nikdy nevidel.
Posledne tyždne tam vidim Pospíšila. Prečo asi?
suvorova taktika a vysvetlovanie je jasne: prvy utok ma dať 10 golov, druhy 5, 3. útok jeden a štvrty je len do počtu.
On ma na to tabulky.
suvorov mal vlhke ráno, ked si prečítal, že Slavkovský nebodoval.
čítam "Ukrajinci zaútočili...". To akože chcú aké prímerie?
Musíš mať pokryté výdavky. A to trnavský blazon nevedel. Iba rabovať a prehadzovať. Dúfam, že sa raz dožijem, že pojde sedieť.
Odporúčame